шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни82Опис Відгуки1Обговорення3Корисне
Купити килимок для мишки Asus ROG Sheath за ціною від 1372 грн.
Відео 21Фото 4

Характеристики та опис Asus ROG Sheath

Малюнок; Прошитий контур; Матеріал основи: гума; Матеріал поверхні: тканина; Форма килимка: прямокутний; Товщина (мм): 3; Ширина (глибина): 440; Довжина: 900; Покриття: control; Тип: ігровий
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
ігровий
Покриття
control
Розміри (ДхШхТ)
900x440x3 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Прошитий контур
Малюнок
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2000 грн.

отличная модель, очень понравилось
12 жовтня 2020, 16:55 #
Переваги:Большой Размер, Скользящяя проверхность, хороший контроль

Недоліки:Нет

Коментар:Очень хороший коврик за свои деньги, рекомендую всем!

Автор:Deeman  пользуюсь Asus ROG Sheath кілька місяців

від 1 372  до 2 523 грн.
Килимок для миші ASUS ROG Sheath Black Box 90MP00K1-B0UC00
Artline.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath Black Box XXL (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Click.ua (Київ)
← купити
ASUS 90MP00K1-B0UC00
Mallprix.com (Київ)
1 434 грн.
← купити
Килимок ASUS ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки Asus ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath, Black Box, XXL (90MP00K1-B0UC00) (Black/Red) (UA) 90MP00K1-B0UC00
Jabko.ua (Львів)
← купити
Килимок для миші Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Touch (Дніпро)
1 789 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Brain.com.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші Asus ROG Sheath XXL (90MP00K1-B0UC00) Black 90MP00K1-B0UC00
Telemart.ua (Київ)
← купити
ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Tehnomart.com (Київ)
1 720 грн.
← купити
Килимок для миші Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath 90MP00K1-B0UA00
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки Asus ROG Sheath Black
Soho.com.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00)
Gamehub.com.ua (Київ)
1 721 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Коврик ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Nkt.ua (Київ)
1 626 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Килимок ASUS ROG Sheath Black Box (OEM) 90MP00K1-B0UC00
Citrus.ua (Київ)
← купити
Коврик для мышки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 544 грн.
← купити
Чохол для ігрового комп'ютера Asus ROG (90MP00K1-B0UA00)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 372 грн.
← купити
Килимок для миші ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Portativ.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Килимок для миші Asus Rog Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
ШО (Київ)
1 659 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00) UA 90MP00K1-B0UA00
Sota.store (Київ)
← купити
Килимок для миші, тканина, 900 х440мм, 3мм rog Sheath Gaming Mouse Pad asus 90mp00k1-b0ua00
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath Black Box XXL (90MP00K1-B0UC00)
Mobicase.net (Київ)
← купити
ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 961 грн.
← купити
Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) ROGSheath(90MP00K1-B0UA00)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black (90MP00K1-B0UA00)
MAUDAU (Київ)
2 209 грн.
← купити
Asus Килимок для мишки Asus ROG Sheath Black
MTA.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Asus ASUS ROG Sheath Box Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 758 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Compx.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath Speed Control (90MP00K1-B0UA00/B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath 90MP00K1-B0UA00
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Click.ua (Київ)
← купити
ASUS 90MP00K1-B0UA00
Mallprix.com (Київ)
1 670 грн.
← купити
Килимок ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Moyo.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Telemart.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UC00) Black 90MP00K1-B0UC00
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші ASUS ROG Sheath Black Box 90MP00K1-B0UC00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші ASUS ROG Sheath XXL Black Box (900x440x3мм) (90MP00K1-B0UC00)
Nkt.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) 90MP00K1-B0UA00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box BlackGIFT (90MP00K1-B0UC00GIFT) 90MP00K1-B0UC00GIFT
Brain.com.ua (Київ)
1 585 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Citrus.ua (Київ)
← купити
ASUS ROG Sheath Black (90MP00K1-B0UC00)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
ASUS ROG Sheath Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Asus ROG Sheath Box Black (90MP00K1-B0UC00) ROGSheathBoxBlack(90MP00K1-B0UC00)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath XXL Black (90MP00K1-B0UC00)
MAUDAU (Київ)
1 743 грн.
← купити
Asus Килимок для мишки Asus ROG Sheath 90MP00K1-B0UC00 Black
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Asus ROG Sheath 90MP00K1-B0UA00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath XXL Black (90MP00K1-B0UC00) 90MP00K1-B0UC00
Compx.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
1 931 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath
Rozetka.ua (Київ)
2 203 грн.
← купити
Ігрова поверхня ROG Sheath, Black Box, XXL (900x440x3мм), чорно-червоний Asus (2000003217748)
Rozetka.ua (Київ)
1 795 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Попиксельна точність Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box Black
Rozetka.ua (Київ)
2 102 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath
Rozetka.ua (Київ)
2 523 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 352 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 251 грн.
← купити
Килимок для миші Asus ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00) [127028]
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
1 951 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath
Rozetka.ua (Київ)
2 226 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black Box (90MP00K1-B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
1 914 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath
Rozetka.ua (Київ)
2 184 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 263 грн.
← купити
Килимок для мишки ASUS ROG Sheath Box [134847]
Rozetka.ua (Київ)
1 945 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 356 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath, Black Box, XXL (900x440x3мм), чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath Black (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 282 грн.
← купити
Ігрова поверхня ASUS ROG Sheath XXL Black (90MP00K1-B0UC00)
Rozetka.ua (Київ)
1 805 грн.
← купити
ASUS ROG Sheath (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 422 грн.
← купити
Коврик для миші ASUS ROG Sheath XXL Чорний Box (900x440x3мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 774 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 029 грн.
← купити
Ігрова поверхня Asus ROG Sheath XL Black/Red (90MP00K1-B0UA00)
Rozetka.ua (Київ)
2 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ROG Sheath, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: килимок для мишки Asus ROG Sheath. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на килимок для мишки Asus ROG Sheath у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія