шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (діагональ)

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Asus VP32UQ за ціною від 16989 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Asus VP32UQ

Габарити (мм): 715x486x202; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; відображення FPS; таймер; приціл; Вбудовані динаміки; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.2
Колір
Тип
монітор
Діагональ
32 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
715x486x202 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15000 грн.    до  24000 грн.

Asus New Eye-Care Monitors Announced - VP32UQ with 4K ...
від 16 989  до 23 370 грн.
Монитор ASUS VP32UQ
A-techno.com.ua (Київ)
18 393 грн.
← купити
Монітор ASUS 31.5" VP32UQ IPS 60Hz 90LM06S0-B01E70 (UA)
Jabko.ua (Львів)
16 989 грн.
← купити
Монітор Asus 31.5" VP32UQ (90LM06S0-B01E70) IPS Black 90LM06S0-B01E70
Click.ua (Київ)
17 399 грн.
← купити
Монітор 31.5" Asus VP32UQ HDR10 (90LM06S0-B01E70) 90LM06S0-B01E70
Skay.ua (Одеса)
← купити
РК монітор Asus VP32UQ (90LM06S0-B01E70)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 555 грн.
← купити
Монітор Asus VP32UQ (90LM06S0-B01E70) VP32UQ (90LM06S0-B01E70)
Denika.ua (Харків)
18 399 грн.
← купити
Монітор ASUS VP32UQ (90LM06S0-B01E70) UA 90LM06S0-B01E70
Sota.store (Київ)
18 818 грн.
← купити
РК монітор Asus VP32UQ (90LM06S0-B01E70)
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 552 грн.
← купити
Монітор ASUS VP32UQ (VP32UQ)
Техно Їжак (Київ)
17 313 грн.
← купити
Монітор Asus 31.5" VP32UQ 90LM06S0-B01E70
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus VP32UQ, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Asus VP32UQ. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Asus VP32UQ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія