шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (основне призначення)
універсальний
ігровий

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити проєктор Asus ZenBeam E1 за ціною від 12232 грн.
Відео 22Фото 11

Характеристики та опис Asus ZenBeam E1

Вага (кг): 0.31; Габарити (мм): 29x83x110; Час роботи (год): 5; Ємність акумулятора: 6000; Корекція трапеції (верт), ±: 40; Фокусування: ручне; Діагональ зображення ("): 16 – 120; Макс. відстань (м): 3.7; Мін. відстань (м): 0.5; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9; Роздільна здатність (пікс.): 854x480
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
30000 год
Реальна роздільна здатність
854x480 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
16 – 120 "
Масштаб і фокусування
ручне
Габарити (ВхШхГ)
29x83x110 мм
Вага
0.31 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 232  до 19 551 грн.
Проектор ASUS ZenBeam E1R
A-techno.com.ua (Київ)
13 409 грн.
← купити
Проeктор ASUS ZenBeam E1R (90LJ00J3-B01070) 90LJ00J3-B01070
Artline.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Проектор Asus ZenBeam E1 (90LJ0083-B01070)
Цифра (Київ)
15 787 грн.
← купити
Проектор Asus ZenBeam E1 (90LJ0083-B01070)
Stls.store (Київ)
15 860 грн.
← купити
Проєктор Asus ZenBeam E1R
АЛЛО (Київ)
12 999 грн.
← купити
ASUS Проєктор портативний ZenBeam e1r wvga, 200 lm, led, 1.2, WiFi 90lj00j3-b01070
Tviy-Dim.com (Київ)
15 385 грн.
← купити
Проектор Asus ZenBeam E1R (90LJ00J3-B01070) ZenBeam E1R (90LJ00J3-B01070)
Denika.ua (Харків)
← купити
Проектор ASUS ZenBeam E1R (90LJ00J3-B01070)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 965 грн.
← купити
Проектор ASUS ZenBeam E1R
E-server.com.ua (Київ)
13 624 грн.
← купити
Проектор ASUS ZenBeam E1R
Comtrading.ua (Київ)
12 388 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus ZenBeam E1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Asus ZenBeam E1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Asus ZenBeam E1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія