шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Atlantic (об'єм)

Конфігурації і ціни 29Відгуки3Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC (VM 030 D325-2-BC) за ціною від 8898 грн.
Відео 27Фото 2

Серия Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC

Рейтинг моделі: 3 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC 3
Характеристики [VM 030 D325-2-BC]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщенняуніверсальний (підвісний)
Об'єм бака30 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність1500 Вт
Максимальна тем-ра води65 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву75 хв / при ∆t=50°С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзалежить від встановлення
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)57.9x38x40 см / вага — 14.5 кг /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12000 грн.
Bosch Tronic 6000 T
100
від 10 115 грн.
Bosch Tronic 6000 T
80
від 9 299 грн.
Bosch Tronic 6000 T
120
від 10 934 грн.
Atlantic Steatite Sl...
50
від 9 543 грн.
Grunhelm GBH EUM TDD
GBH EUM-80TDD
від 9 098 грн.
Onlyheat WX-FE DRY
WX-FE-VH001- 100 DRY
від 10 697 грн.
80
від 10 694 грн.
Onlyheat WX-FE DRY
WX-FE-VH001- 80 DRY
від 8 796 грн.
Tesy GCR B14 TBR
GCR 504416D B14 TBR
від 7 732 грн.
Tesy GCR B14 TBR
GCR 804424D B14 TBR
від 7 725 грн.
Tesy GCR B14 TBR
GCR 804416D B14 TBR
від 9 661 грн.
Gorenje GBU
GBU 50
від 9 800 грн.
Gorenje GBFU SIM
GBFU 50 SIM V9
від 8 998 грн.
Gorenje GBU
GBU 80
від 8 999 грн.
Gorenje GBFU E
GBFU 80 E
від 10 678 грн.
Gorenje GBFU SIM
GBFU 100 SIM V9
від 10 593 грн.
Gorenje GBFU E
GBFU 100 E
від 11 390 грн.
Gorenje GBFU SIM
GBFU 80 SIM V9
від 9 791 грн.
Tiki Econ ESU
Econ ESU 50
від 10 210 грн.
KRONER Runder Dry
Runder Dry K80VH2-D
від 6 910 грн.
Gorenje GBU
GBU 100
від 11 466 грн.
Tiki Comfort U
Comfort U 50 V9
від 8 399 грн.
Bosch Tronic 8000 T
50
від 9 999 грн.
Tiki Comfort U
Comfort U 80 V9
від 8 663 грн.
Grunhelm GBH IUM DD
GBH IUM-50DD
від 8 652 грн.
Electrolux EWH Gladi...
EWH 50 Gladius 2.0
від 10 148 грн.
ARTI WH Flat M Dry New
WH Flat M Dry 80L/2 New
від 10 080 грн.
Midea D 20EFT2
D80-20EFT2
від 9 097 грн.
Electrolux EWH SL
EWH 100 SL
від 10 000 грн.
Interlux ILDH-DM
ILDH-100DM
від 8 558 грн.

хорошая модель, понравилось
26 квітня 2016, 17:24 #
Переваги:Скорость нагрева довольно приличная. Далеко не любой бойлер греет 80 литров до 65 градусов за два часа. А в этом как-никак 2100 Вт электрической мощности. По сравнению с "широкими" моделями дает больше горячей воды. Речь о проценте от объема бака до резкого падения температуры. Тут за счет более узкого бака холодная вода плохо смешивается с горячей и поднимается вверх равномерно. Сухие ТЭНы. Они не шумят, дают намного меньше накипи и, при выходе из строя, легко меняются без демонтажа и разборки бойлера. На практике, кроме повышенной надежности, можно в два раза реже делать профилактику. Имеет качественную теплоизоляцию. Специально проверял, оставляя полностью нагретый бак на сутки. Температуру упала где-то на 10 градусов, что по сравнению с конкурентами очень достойно.

Недоліки:Термометр неверно показывает температуру воды. Я как бы в курсе, что от простого термомеханического устройства не стоит ждать высокой точности, но показывать "тепло" когда льется откровенно прохладная вода, это явный косяк.

Коментар:Для подмены периодически пропадающего централизованного горячего водоснабжения задумал установить электрический водонагреватель. Сначала задумал купить проточную систему на 7-9 кВт, но когда посчитал нагрузку на электрическую сеть, от этой идеи пришлось отказаться. Из накопительных бойлеров понравилась продукция совместного украинско-французского производства под маркой Atlantic. На семью из троих человек купил эту модель объемом 80 литров. В принципе на троих хватает, но только если экономить. Так чтобы пользоваться "без прижима" нужно брать столитровый.

Как повезёт! мне нет. Сервис - ОТСТОЙ!
23 лютого 2017, 00:04 #
Переваги:Висит на стене, не падает. Греет воду, правда до 33 градусов, не больше.

Недоліки:Много от данного девайса не ожидал, но даже до 40 градусов не нагревает. Не камильфо.

Коментар:Косяк заводской, нужно толково отрегулировать терморегулятор (и всё). Бойлер на гарантии. Звоню в сервис (многократно), объясняю проблему. Дама (будь счастлива!), по ту сторону провода, находит множество!!! отговорок, что бы ничего не делать, мол так и так, быть такого не может... Ан нет, может.
Бойлер, то характеристикам, возможно, неплохой, а сервис - ОТСТОЙ!!! Буду устранять проблему самостоятельно.

модель с серьезными недостатками
1 березня 2018, 13:24 #
Переваги:Висит на стене, не падает))

Недоліки:80 литров еле хватает для одного человека. До этого такого же объёма бойлер был другой фирмы и хватало легко на троих.

від 8 898  до 10 542 грн.
Atlantic Atlantic Steatite Slim VM 30 D325-2-BC 831152
Венкон (Київ)
10 299 грн.
← купити
Atlantic Steatite Slim VM 30 D325-2-BC
Atlantic-market.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер ATLANTIC Steatite Slim VM 030 D325-2-BC 831152
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM 030 D325-2-BC(831152)
Atlantic-kiev.com.ua (Київ)
9 799 грн.
← купити
ATLANTIC VM 30 D325-2-BC
Pro100market.com.ua (Київ)
10 489 грн.
← купити
ATLANTIC VM 30 D325-2-BC
Vodogreyka.com.ua (Київ)
10 542 грн.
← купити
Водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM 30 D325-2-BC
Mirtovara.com.ua (Київ)
8 898 грн.
← купити
Atlantic Steatite Slim VM 030 D325-2-BC 1500W (EG) SteatiteSlimVM030D325-2-BC1500W(EG)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ATLANTIC VM 30 D325-2-BC
1smarty.com.ua (Київ)
10 437 грн.
← купити
Водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM 030 D325-2-BC (831152)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlantic VM 030 D325-2-BC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC (VM 030 D325-2-BC). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC (VM 030 D325-2-BC) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія