шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер Atlas Eagle Box Plus 2000W за ціною від 53521 грн.
Відео 1Фото 22

Характеристики та опис Atlas Eagle Box Plus 2000W

Вага (кг): 110; Габарити: 193х50х110; Кліренс: 170; Знімний акумулятор; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 2; Потужність двигуна: 2.72; підніжка; багажник; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Круїз-контроль; Рекуперація; Колеса ("): 17
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження200 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу100 км
Максимальна швидкість65 км/год
Швидкісні режими3
Задня передача
Максимальний кут підйому25 °
Колесагумові надувні безкамерні
17 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Рекуперація
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння
багажник
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна2.72 к.с.
Потужність двигуна2 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумулятораграфеновий
Ємність батареї32 Агод
Час повної зарядки8 год
Знімний акумулятор
USB-вихід для зарядки
Інше
Кліренс170 мм
Габарити193х50х110 см
Вага110 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 53 521  до 69 286 грн.
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Cyan Blue (4034)
Stls.store (Київ)
57 999 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Blue (4034) 4034
icom.net.ua (Київ)
53 521 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Black (4033)
Q-techno.com.ua (Київ)
58 599 грн.
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Black (4033) 4033
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Black (4033) 4033
Itbox.ua (Київ)
← купити
ATLAS Eagle Box Plus 2000W Red
Keeperstore.com.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box Plus 2000W Cyan Blue (4034atlas)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Red (4035)
Stls.store (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Black (4033) 4033
icom.net.ua (Київ)
← купити
Електроскутер Atlas Eagle Box 2000W Plus Red (4035) 4035
icom.net.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atlas Eagle Box Plus 2000W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер Atlas Eagle Box Plus 2000W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер Atlas Eagle Box Plus 2000W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія