шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни128Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Atleto 252 за ціною від 4450 грн.
Відео 2Фото 7

Характеристики та опис Atleto 252

драбина; Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 252x252x212; Макс. навантаження (кг): 100; Сітка: зовнішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
100 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
252x252x212 см
Висота сітки
160 см
Кількість пружин
42 шт.
Вага
34 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 450  до 9 795 грн.
Батут Atleto 252 см з сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000131
Batutprom.com.ua (Луцьк)
4 538 грн.
← купити
Вуличний батут Atleto 252 см із сіткою ПВХ до 100 кг Різнокольоровий (21-76-21000131)
Rozetka.ua (Київ)
5 558 грн.
← купити
Батут Atleto 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000123
Batutprom.com.ua (Луцьк)
6 151 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 252 см Atleto синій + подарунок м'ячик 42400442
Batutprom.com.ua (Луцьк)
4 689 грн.
← купити
Батут дитячий 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою оранжевий + подарунок м'ячик 42400467
Batutprom.com.ua (Луцьк)
5 940 грн.
← купити
Батут Atleto 252 см з сіткою та драбиною 20000800
Batutprom.com.ua (Луцьк)
4 690 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto з сіткою та драбинкою 252 см з пружинами до 100 кг Синій (117-76-20000800)
Rozetka.ua (Київ)
5 688 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto із сіткою та драбинкою 252 см на пружинах Чорний (117-76-42400582)
Rozetka.ua (Київ)
5 683 грн.
← купити
Вуличний батут Atleto 252 см із сіткою ПВХ до 100 кг Синій (21-76-42400442)
Rozetka.ua (Київ)
5 556 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto c внутрішньою сіткою 252 см і драбиною зелений (112-76-21000803)
Rozetka.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto 252, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Atleto 252. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Atleto 252 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія