шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел ATON Compact 10EU за ціною від 16960 грн.

Характеристики та опис ATON Compact 10EU

Вага (кг): 40; Розмір топки: Габарити (мм): 700x520x270; Камера згоряння: відкрита (димохідний); КПД (%): 90; Макс. t теплоносія (°С): 90; Корисна потужність (кВт): 10; Площа опалення (м²): 80; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: парапетний; Джерело енергії: газ
Джерело енергії
газ
Розміщення
парапетний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
80 м²
Корисна потужність
10 кВт
КПД
90 %
Камера згоряння
відкрита (димохідний)
Діаметр димаря
130 мм
Габарити (ВхШхГ)
700x520x270 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 960  до 23 160 грн.
Газовий котел ATON Compact 10EУ
Wodogray.com.ua (Київ)
18 600 грн.
← купити
Газовий котел ATON Compact 10 ЕУ
Denika.ua (Харків)
20 435 грн.
← купити
Газовый котел ATON Compact 10EУ парапетный 10 кВт.
Digl.com.ua (Дніпро)
19 840 грн.
← купити
Котел газовий парапетний ATON Compact 10ЕУ, 10 кВт, одноконтурний, АОГВМН-10ЕУ (310102У) 310102У
More-doma.ua (Харків)
19 260 грн.
← купити
Газовий котел парапетний ATON Compact 10ЄУ 10 кВт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Газовий котел парапетний ATON COMPACT 10ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Парапетний газовий котел ATON COMPACT 10 ЕУ
Rozetka.ua (Київ)
18 807 грн.
← купити
Compact 10EУ ATON котел газовий парапетний 10 кВт
Rozetka.ua (Київ)
17 810 грн.
← купити
Котел газовий парапетний ATON COMPACT 10ЕУ (ATON COMPACT 10ЕУ)
Rozetka.ua (Київ)
16 960 грн.
← купити
Газовий котел ATON Compact 10 ЄУ
Rozetka.ua (Київ)
21 457 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ATON Compact 10EU, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел ATON Compact 10EU. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел ATON Compact 10EU у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія