шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 8Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3600 грн.

Серия Autom 561

Модифікації Autom 561 1
Характеристики [561 6,5x16/5x100 ET40 DIA73,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  5250 грн.
Kyowa Racing 336
7x16/5x100 ET40 DIA73
від 3 635 грн.
GT 148
6,5x16/5x100 ET40 DIA67
від 3 550 грн.
Replica L022
7x16/5x100 ET35 DIA57
від 3 948 грн.
WSP Italy W534
7x16/5x100 ET35 DIA57
від 4 200 грн.
SPORTMAX RACING 355
7x16/5x100 ET38 DIA67
від 3 775 грн.
Angel Luxury 606
7x16/5x100 ET38 DIA57
від 3 703 грн.
Angel Formula 603
7x16/5x100 ET38 DIA67
від 4 290 грн.
WSP Italy W441
7x16/5x100 ET42 DIA57
від 3 720 грн.
Autom 101
7x16/5x100 ET38 DIA73
від 4 191 грн.
Replica BK5340
6,5x16/5x100 ET35 DIA57
від 4 453 грн.
Replica BK5293
7x16/5x100 ET41 DIA57
від 4 446 грн.
Replica BK5290
6,5x16/5x100 ET35 DIA57
Zorat BK5463
6,5x16/5x100 ET39 DIA54
від 4 286 грн.
AEZ Luna
7x16/5x100 ET35 DIA60
від 3 240 грн.
Alutec Storm
7x16/5x100 ET38 DIA63
Replica FF-511
7x16/5x100 ET38 DIA73
від 4 502 грн.
Zorat BK5340
6,5x16/5x100 ET35 DIA57
ZD 835
7x16/5x100 ET35 DIA63
від 3 300 грн.
DISLA 602
7x16/5x100 ET38 DIA57
від 4 614 грн.
DISLA 706
7x16/5x100 ET38 DIA57
від 4 559 грн.
Zorat BK5293
7x16/5x100 ET41 DIA57
від 4 413 грн.
Zorat BK5290
6,5x16/5x100 ET35 DIA57
Replica TY48
6,5x16/5x100 ET45 DIA54
від 3 208 грн.
RC Design RC-12
7x16/5x100 ET38 DIA63
від 3 179 грн.
Allante 184
7x16/5x100 ET35 DIA57
JH H664
6x16/5x100 ET40 DIA57
від 4 560 грн.
CAM 335
7x16/5x100 ET40 DIA67
від 2 967 грн.
CAM 324
7x16/5x100 ET40 DIA67
Zorat BK5463
6,5x16/5x100 ET35 DIA54
від 4 788 грн.
ZD 769
7x16/5x100 ET38 DIA63
від 2 861 грн.

від 3 600  до 4 503 грн.
Диски Autom A-561 6,5x16 5x100 ET40 DIA73,1 (HS)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 460 грн.
← купити
Диск Autom A-561 Hyper silver R16 W6,5 PCD5x100 ET40 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
3 600 грн.
← купити
Autom A-561 6.5x16 5x100 ET40 DIA73.1 HS
Autokush.com.ua (Львів)
4 330 грн.
← купити
Autom 561 HS (PCD5x100 R16 J6.5 ET40 DIA73.1)
Mastershina.com (Київ)
4 503 грн.
← купити
Autom 561 HS W6.5 R16 PCD5x100 ET40 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 053 грн.
← купити
Autom A-561 6.5x16 5x100 ET40 DIA73.1 HS
Rozetka.ua (Київ)
3 867 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Autom 561 6,5x16/5x100 ET40 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія