шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 8Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3262 грн.

Серия Autom 833

Модифікації Autom 833 1
Характеристики [833 6,5x15/5x114,3 ET40 DIA73,1]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
15 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4200 грн.
SKAD Star
6x15/5x114,3 ET45 DIA67
від 3 467 грн.
Zorat 393
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 3 242 грн.
SPORTMAX RACING 3354
6,5x15/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 3 530 грн.
CAM RW2
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA67
від 3 109 грн.
SPORTMAX RACING 3260
6,5x15/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 3 250 грн.
Angel Tornado 507
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 3 584 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
6,5x15/5x114 ,3 ET38 DIA67
PDW 561
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 3 650 грн.
Kormetal Hornet
6,5x15/5x114 ,3 ET37 DIA67
від 3 190 грн.
ZF TL5570NW
6x15/5x114,3 ET39 DIA60
Autom 105
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 3 416 грн.
Autom 516
6,5x15/5x114 ,3 ET38 DIA73
Autom 101
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
Cast Wheels CW5318
6x15/5x114,3 ET38 DIA67
від 3 468 грн.
CAM 296
6,5x15/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 2 888 грн.
Berg 588
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 2 967 грн.
Allante 561
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 3 801 грн.
Kyowa Racing 210
6,5x15/5x114 ,3 ET42 DIA73
Zorat BK519
6,5x15/5x114 ,3 ET39 DIA60
від 3 933 грн.
Replica BK5168
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 3 889 грн.
ZD 768
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA72
від 2 861 грн.
Allante 184
6,5x15/5x114 ,3 ET38 DIA67
від 3 655 грн.
Storm AT-530
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA67
від 2 820 грн.
Zorat BK438
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 4 060 грн.
TechLine 539
6x15/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 001 грн.
DISLA 601
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA67
від 3 793 грн.
Racing Wheels H-337
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 3 715 грн.
DISLA 709
6,5x15/5x114 ,3 ET35 DIA67
від 3 855 грн.
Zorat BK5168
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 3 823 грн.
Kyowa Racing 583
6,5x15/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 4 145 грн.

від 3 262  до 3 759 грн.
Диски Autom A-833 6,5x15 5x114,3 ET40 DIA73,1 (HS)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 759 грн.
← купити
Диск Autom A-833 Hyper silver R15 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
3 262 грн.
← купити
Autom A-833 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 HS
Autokush.com.ua (Львів)
3 650 грн.
← купити
Autom A-833 HS R15 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
3 632 грн.
← купити
Autom A-833 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 HS
Rozetka.ua (Київ)
3 480 грн.
← купити
Диск Autom A-833 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 HS
Rozetka.ua (Київ)
3 548 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Autom 833 6,5x15/5x114,3 ET40 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія