шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гарнітура Aver Media VB342 Pro за ціною від 21299 грн.
Відео 10Фото 4

Характеристики та опис Aver Media VB342 Pro

відключення мікрофона; регулятор гучності; Підключення: шумопоглинання; Тип пристрою: спікерфон
Колір
Тип пристрою
спікерфон
Функції та можливості
шумопоглинання
регулятор гучності
відключення мікрофона
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  47000 грн.

від 21 299  до 105 152 грн.
Додатковий спікерфон з 20 м кабелем для системи ВКЗ AVer VB342 Pro 60U3300000AC
Moyo.ua (Київ)
46 284 грн.
← купити
Конференц-камера AVerMedia VB342 Pro Black
Timesport.com.ua (Львів)
105 149 грн.
← купити
AVer VB342 Pro 61U3210000A3 — Система відеоконференцзв'язку 4К PTZ 8 мUSB
Comtrade.ua (Київ)
92 303 грн.
← купити
AVer Конференц-системи AVer VB342 Pro (61U3210000A3) Black (3x Optical Zoom, PTZ, 10 х Uni-mic)
MTA.ua (Київ)
90 499 грн.
← купити
Aver cпікерфон додатковий для систем відеоконференцзв'язку VB342 Pro/VB350 Black (60U3300000AC) 60u3300000ac
Kvshop.com.ua (Київ)
42 599 грн.
← купити
Додатковий спікерфон із 20 м кабелем для системи ВКС Aver VB342 Pro (60U3300000AC)
Rozetka.ua (Київ)
40 320 грн.
← купити
Конференц-камера AVerMedia VB342 Pro Black
Zaua.store (Львів)
105 152 грн.
← купити
AVer Мікрофон AVer VB342 Pro/VB350/VB370A, 2 х Omni-mic Black
MTA.ua (Київ)
21 299 грн.
← купити
Cпікерфон додатковий AVer з 20 м кабелем для систем відеоконференцзв'язку VB342 Pro/ VB350
Rozetka.ua (Київ)
45 283 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aver Media VB342 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гарнітура Aver Media VB342 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гарнітура Aver Media VB342 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія