шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Axis (призначення)
кухонна мийка
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Axis Tina за ціною від 3502 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Axis Tina

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Польща; Висота змішувача (мм): 297; хром з гранітом; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 400; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Витрата води: 9.8; Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
хром з гранітом
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4600 грн.

від 3 502  до 5 027 грн.
Змішувач для кухні Axis Tina BW6002J4/C одноважільний, хром/білий (3BT.02712.03B.B0131)
Rozetka.ua (Київ)
3 835 грн.
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina BW6002G7/C одноважільний, чорний (3BT.02791.03B.B0133)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina одноважільний, хром (3BT.02790.03B.B0236)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02791.03B.B0133 чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 027 грн.
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02711.03B.B0137 Night glow
Rozetka.ua (Київ)
3 502 грн.
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02711.03B.B0137 білий
Rozetka.ua (Київ)
4 326 грн.
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02711.03B.B0137 беж
Rozetka.ua (Київ)
4 697 грн.
← купити
Змішувач для кухні Axis Tina 3BT.02790.03B.B0236
Rozetka.ua (Київ)
4 360 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Axis Tina, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Axis Tina. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Axis Tina у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія