шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вантажна шина  за ціною від 20480 грн.

Серия Barum BF200 M

Модифікації Barum BF200 M 1
Характеристики [BF200 M 315/80 R22.5 156K]
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
рульова
Сезон
всесезонна
Ширина
315 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
156
Індекс швидкості
K
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  24000 грн.
Hankook Smart Flex A...
315/60R22.5
від 20 600 грн.
Uniroyal FH 40
315/60R22.5
від 20 052 грн.
Continental Conti Cr...
315/80R22.5
від 20 800 грн.
Fulda RegioControl 3
295/80R22.5
від 20 329 грн.
BF Goodrich Route Co...
315/80R22.5
від 20 700 грн.
Sava Avant 5
315/60R22.5
Falken RI151
295/80R22.5
від 21 103 грн.
Fulda RegioControl
295/80R22.5
від 21 491 грн.
Barum BF200 R
315/80R22.5
від 21 994 грн.
Falken RI151
315/70R22.5
від 21 875 грн.
315/80R22.5
від 21 600 грн.
315/70R22.5
від 22 038 грн.
Uniroyal FH 40
295/80R22.5
Continental Conti Ef...
315/70R22.5
від 21 500 грн.
Matador F HR4
315/60R22.5
від 20 064 грн.
Fulda RegioControl
315/70R22.5
від 21 930 грн.
Matador F HR4
315/60R22.5
від 21 293 грн.
Sava Avant 5
315/60R22.5
від 19 406 грн.
Firestone FS424
315/70R22.5
від 21 022 грн.
Falken RI151
315/70R22.5
від 21 073 грн.
315/80R22.5
від 21 110 грн.
Falken RI151
315/80R22.5
від 21 182 грн.
Uniroyal FH 40
315/80R22.5
від 20 828 грн.
Barum BF200 R
315/70R22.5
від 19 655 грн.
Fulda RegioControl 3
315/70R22.5
від 21 150 грн.
Barum BF200 R
315/80R22.5
від 19 200 грн.
Fulda RegioControl 3
315/80R22.5
від 22 194 грн.
Nokian R-Truck Steer
315/80R22.5
від 22 100 грн.
Pirelli FR01
315/70R22.5
від 20 520 грн.
Fulda RegioControl
315/80R22.5
від 22 719 грн.

від 20 480  до 23 356 грн.
Barum BF200M (руль-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S"
Garant-shina.com (Київ)
21 116 грн.
← купити
Barum BF200 M (315/80R22.5 156/150K 20PR)
Avtopik.ua (Одеса)
22 448 грн.
← купити
Barum BF 200M (рулевая) (315/80R22.5 156K)
Autoshini.ua (Київ)
21 450 грн.
← купити
Barum BF200 M (кар'єрна) 315/80 R22.5 156/150K
Gumma.ua (Харків)
21 105 грн.
← купити
Шини Barum BF200 M (рулевая) 315/80 R22,5 156/150K 20PR
Shinportal.com (Запоріжжя)
20 480 грн.
← купити
Barum BF200 M (карьерная) (315/80R22.5 156/150K)
Speedline.com.ua (Київ)
21 947 грн.
← купити
Вантажні шини Barum BF200 M (рульова) 315/80 R22.5 156/150K 20PR
Rozetka.ua (Київ)
23 356 грн.
← купити
Всесезонна шина Barum BF200 M (кар'єрна) 315/80 R22.5 156/150K
Rozetka.ua (Київ)
21 527 грн.
← купити
Шина Barum BF200 M (кар'єрна) 315/80 R22.5 156/150K
Rozetka.ua (Київ)
23 070 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Barum BF200 M 315/80 R22.5 156K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вантажна шина . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вантажна шина у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія