шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пальник Base Camp Mokka за ціною від 1750 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Base Camp Mokka

Вага (г): 820; Габарити (мм): 222х164х125; Регулятор потужності; Витрата палива (г/год): 140; Потужність (Вт): 1900; Кріплення балона: цангове; Паливо: газ; Тип: плита
Тип
плита
Паливо
газ
Кріплення балона
цангове
Потужність
1900 Вт
Витрата палива
140 г/год
Регулятор потужності
Чохол в комплекті
Матеріал
метал
Габарити
222х164х125 мм
Вага
820 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2100 грн.

від 1 750  до 2 140 грн.
Плита газова Base Camp Camping Stove Mokka Beige (1033-BCP 51417)
MAUDAU (Київ)
1 803 грн.
← купити
Портативна газова плитка Base Camp Camping Mokka Bone White (BCP 51417)
Rozetka.ua (Київ)
2 140 грн.
← купити
Портативна газова плитка Basecamp Camping Stove Mokka Bone White
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Портативна газова плитка Base Camp Camping Stove Mokka, Bone White
Rozetka.ua (Київ)
1 908 грн.
← купити
Плита газова Base Camp Camping Stove Mokka Beige (1033-BCP 51417)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Base Camp Mokka, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пальник Base Camp Mokka. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пальник Base Camp Mokka у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія