шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники BASEUS Bowie D05

Ціни239Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1
Купити навушники BASEUS Bowie D05 за ціною від 1049 грн.
Відео 16Фото 18

Характеристики та опис BASEUS Bowie D05

Вага (г): 209; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 70; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Затримка звуку (мс): 60; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; USB: USB-C; Тип підключення: комбіновані; поворотні чаші; можливість складання
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку60 мс
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників600 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага209 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
17 грудня 2024, 13:47 #
Переваги:Зовнішній вигляд
Легкість підключення і користування, кнопки відносно великі і їх легко знайти, натискаються туго з клацанням тому випадково задіти не вийде.

Недоліки:Один раз самі відключились, але спарив ще раз і більше такого не було

Коментар:Дуже хороші навушники за свою ціну. Немає супер басів, але звук чистий і приємний, мені цього достатньо. Зарядка по тайпс це не обговорюється. Заряд тримають довго. Круто що повно розмірні, повністю «огортають вухо» і це дає супер відчуття ізольованості. Амбушюри і дуга з помʼякшенням, що добре впливає на зручність користування і довгого прослуховування чи навіть просто кинути на шию, плюс не важкі)

Автор:Serhii  пользуюсь BASEUS Bowie D05 кілька місяців

Baseus Bowie D05 - The Best Budget Wireless Headphones Under ...
від 1 049  до 2 457 грн.
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 (Сірий)
Instor.com.ua (Дніпро)
1 549 грн.
← купити
Baseus Накладні навушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213)
MTA.ua (Київ)
1 059 грн.
← купити
Накладні навушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213)
Soho.com.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Creamy White (NGTD020202) NGTD020202
Ktc.ua (Рівне)
1 499 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213)
Цифра (Київ)
1 154 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213)
Stls.store (Київ)
1 164 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Creamy white (NGTD020202) NGTD020202
Skay.ua (Одеса)
1 099 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Grey (NGTD020213)
Tehnomart.com (Київ)
1 049 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 White NGTD020202
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Creamy White (NGTD020202) BowieD05CreamyWhite(NGTD020202)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Grey (NGTD020213)
Zhuk.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Grey
Redprice.sale (Львів)
1 152 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Cream
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 180 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Black (A00024601113-00) A00024601113-00
Openshop.ua (Київ)
1 688 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey NGTD020213
Comtrading.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Grey (NGTD020213)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 377 грн.
← купити
Беспроводные накладные наушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White NGTD020202
Allbattery.ua (Харків)
1 290 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 NGTD020202 white
Titan.ua (Львів)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Grey
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Black (A00024601113-00)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Bluetooth 5.3 Bluetooth Bowie D05 ANC сірий (NGTD020213)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 457 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Gray
AKS.ua (Київ)
1 441 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Creamy White, NGTD020202 NGTD020202
Sota.store (Київ)
1 278 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
MAUDAU (Київ)
1 553 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213) 41786
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213) K-6225
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 229 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray NGTD020213
Compx.ua (Київ)
1 397 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Кремово-білий (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Baseus Накладні навушники Baseus Bowie D05 Cream White (NGTD020202)
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Baseus Накладні навушники Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00)
MTA.ua (Київ)
1 159 грн.
← купити
Накладні навушники Baseus Bowie D05 Cream White (NGTD020202)
Soho.com.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Накладні навушники Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00)
Soho.com.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Grey (NGTD020213) NGTD020213
Ktc.ua (Рівне)
1 599 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Cluster Black (A00024601113-00) A00024601113-00
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 White (NGTD020202)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 White (NGTD020202)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00)
Stls.store (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Gray (NGTD020213) NGTD020213
Skay.ua (Одеса)
← купити
Baseus Bowie D05 Grey NGTD020213
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Baseus Bowie D05 Encok Wireless Black (A00024601113-00) A00024601113-00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 382 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 (NGTD020213) BowieD05(NGTD020213)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Grey
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Grey
Tomdom.in.ua (Львів)
1 158 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Grey (NGTD020213)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 155 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Grey
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Cream
Redprice.sale (Львів)
1 177 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Cream
Tomdom.in.ua (Львів)
1 183 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Cream
Timesport.com.ua (Львів)
1 174 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white NGTD020202
Comtrading.ua (Київ)
1 336 грн.
← купити
Беспроводные накладные наушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey NGTD020213
Allbattery.ua (Харків)
1 260 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Cream
Saren.com.ua (Львів)
1 184 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black
Zhuk.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless White (NGTD020202)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 734 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless Grey (NGTD020213)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 478 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Creamy White
AKS.ua (Київ)
← купити
Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00)
AKS.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Black, A00024601113-00 A00024601113-00
Sota.store (Київ)
1 342 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones NGTD020213 Grey
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones A00024601113-00 Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones NGTD020202 Creamy-White
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 A00024600413-Z1 Pink
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
TWS-навушники Baseus Bowie D05 gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 бежеві NGTD020202
MAUDAU (Київ)
1 451 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus D05 Bowie OE до 70 годин A00024601113-00
MAUDAU (Київ)
1 511 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 OE baby pink A00024600413-Z1
MAUDAU (Київ)
1 474 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black
MAUDAU (Київ)
1 209 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Grey
MAUDAU (Київ)
1 479 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey
MAUDAU (Київ)
1 625 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white
MAUDAU (Київ)
1 764 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 повнорозмірні бездротові до 70 годин
MAUDAU (Київ)
1 662 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones до 70 годин темно-сірі
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 бежеві NGTD020202
MAUDAU (Київ)
1 581 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 OE A00024600413-Z1 baby pink
MAUDAU (Київ)
1 613 грн.
← купити
Навушники Baseus бездротові накладні Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-білі
MAUDAU (Київ)
1 611 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones, BT5.3, AUX, 600mAh, 70h, Grey NGTD020213
MAUDAU (Київ)
1 762 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 Black (A00024601113-00) ngtd020202
Kvshop.com.ua (Київ)
1 447 грн.
← купити
Baseus Bowie D05 White (NGTD020202) ngtd020202
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202) K-6230
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 254 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey IS-000000660131
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 518 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black IS-000000660133
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white IS-000000660132
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Сірі (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 412 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie D05 (NGTD020213) темно-сірі ORIGINAL
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Бездротові повнорозмірні Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 790 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones |BT5.3, 70h, Location| 4756947
Rozetka.ua (Київ)
1 893 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White
Rozetka.ua (Київ)
1 846 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 802 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
1 640 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 705 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 (колір Сірий)
Rozetka.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 755 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 716 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 644 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 682 грн.
← купити
Безпровідні навушники Baseus Bowie D05 Type-C 600 мАг Gray NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
2 021 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 / Type-C Black (A00024601113-00)
Rozetka.ua (Київ)
2 074 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 / Type-C Кремовий (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
2 058 грн.
← купити
Бездротові накладні Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Бездротові накладні Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Creamy white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 879 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05, повнорозмірні, з оголов'ям, комбіновані, сірі (LKMTR828096)
Rozetka.ua (Київ)
1 856 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 з Bluetooth 5.3 та підтримкою AUX, шкірозамінник, кремовий білий (LKMTR818767)
Rozetka.ua (Київ)
1 901 грн.
← купити
Великі бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray лопухи 432330010
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones, BT5.3, AUX, 600mAh, 70h, Grey NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones, BT5.3, AUX, 600mAh, 70h, Grey NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 560 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones |BT5.3, 70h, Location| Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 743 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 593 грн.
← купити
Повнорозмірні накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Grey NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 448 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
1 987 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 creamy white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones |BT5.3, 70h, Location|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) (Grey) (176682)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) (Creamy-white) (191202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники безпровідні Baseus Bowie D05 Wireless з шумозаглушенням, до 70 год. прослуховування, Cluster Black (A00024601113-0
Rozetka.ua (Київ)
1 315 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones |BT5.3, 70h, Location| сірі
Rozetka.ua (Київ)
1 551 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Encok D05 Cream White (NGTD020202) [102395]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Encok Gray [84728]
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Бездротові повнорозмірні навушники Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 Creamy White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові повнорозмірні навушники Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 (Bluetooth 5.3, 70 годин роботи) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
Бездротові навушники BASEUS Bowie D05 Gray (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Creamy white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повнорозмірні накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Сірі NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bluetooth 5.3 600mAh Bowie D05 Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 513 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 563 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 602 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 (70h, BT5.3, AUX) Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie Bluetooth 5.3 Earphone HIFI Stereo Headset 40 mm, Білий (D05)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie Bluetooth 5.3 Earphone HIFI Stereo Headset 40 mm, Сірий (D05)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники стерео Baseus Bowie D05 Creamy-White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 465 грн.
← купити
Навушники стерео Baseus Bowie D05 Encok Wireless Baby Pink (A00024600413-Z1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном BASEUS Bowie D05 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 804 грн.
← купити
Навушники BASEUS Bowie D05 Creamy White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура BASEUS D05 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Bluetooth 5.3, акумулятор 600mAh, швидка зарядка Type-C, до 70 годин роботи C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Bluetooth 5.3, акумулятор 600mAh, швидка зарядка Type-C, до 70 годин роботи G
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Bluetooth 5.3, акумулятор 600mAh, швидка зарядка Type-C, до 70 годин роботи C
Rozetka.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 504 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 467 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 creamy white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05
Rozetka.ua (Київ)
1 900 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05
Rozetka.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones 600mAh BT5.3 Creamy-White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones 600mAh Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 275 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
1 555 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 creamy white
Rozetka.ua (Київ)
1 595 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з оголов'ям Baseus Bowie D05, Bluetooth, вбудований мікрофон, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones A00024601113-00 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones NGTD020202 Creamy-White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 A00024600413-Z1 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones NGTD020213 Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 BT5.3, 70H (NGTD020213) Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 795 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 BT5.3, 70H (A00024600413-Z1) Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 BT5.3, 70H (A00024601113-00) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 BT5.3, 70H (NGTD020202) Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie D05 Кремово-білий (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 940 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 / Black
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones |BT5.3, 70h, Location| Колір Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 793 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
2 184 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 012 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021) Cluster Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 588 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
1 848 грн.
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones
Rozetka.ua (Київ)
1 880 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 744 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 787 грн.
← купити
Бездротові навушники накладні Baseus Bowie D05 Creamy White (NGTD020202), що складаються, Bluetooth 5.3, 600 мАг, 70 годин а
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники накладні Baseus Bowie D05 Grey (NGTD020213), що складаються, Bluetooth 5.3, 600 мАг, 70 годин автономн.
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 black, накладні, кнопкове керування, до 70 годин роботи, Bluetooth 5.3, 2 мікрофони, ч
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 5.3, AUX, Type-C, 600 мАг, до 70 год
Rozetka.ua (Київ)
1 745 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 (A00024601113-00) |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 5.3, Type-C, 600 м
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Навушники стерео Baseus Bowie D05 Encok Wireless Baby рожевий (A00024600413-Z1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 повнорозмірні бездротові до 70 годин
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones до 70 годин темно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники BASEUS Bowie D05 бежеві NGTD020202
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 OE A00024600413-Z1 baby pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Cluster Black (A00024601113-00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Навушники бездротові Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
1 541 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники BT Baseus Bowie D05 (Black
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones (NGTD02021)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 (Bluetooth 5.3, аудіокабель Type-C to 3.5 мм, 600 мАг, швидка зарядка, 70 годин роботи
Rozetka.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Повнорозмірні накладні бездротові навушники Baseus Bowie D05 Сірі NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 988 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 714 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White
Rozetka.ua (Київ)
1 757 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники BASEUS Bowie D05 Wireless Headphones Grey NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 439 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 BT5.3, AUX, 70H Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 579 грн.
← купити
TWS-навушники Baseus Bowie D05 gray
Rozetka.ua (Київ)
1 698 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White
Rozetka.ua (Київ)
1 633 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Cluster BT5.3, 70H (A00024601113-00) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Cluster BT5.3, 70H (NGTD020202) Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Cluster BT5.3, 70H (NGTD020213) Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Encok Wireless
Rozetka.ua (Київ)
1 840 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Baseus Bowie D05
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-White (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
2 148 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
2 096 грн.
← купити
Безпровідні навушники Baseus Bowie D05 Type-C 600 мАг Gray NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 857 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 / Type-C Кремовий (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
1 891 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 Bluetooth 5.3 / Type-C Black (A00024601113-00)
Rozetka.ua (Київ)
1 903 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 BT5.3 сірий (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Creamy-white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones, BT5.3, AUX, 600mAh, 70h, Grey NGTD020213
Rozetka.ua (Київ)
1 637 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 gray (NGTD020213)
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 creamy white (NGTD020202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 black (A00024601113-00)
Rozetka.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Bowie D05, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники BASEUS Bowie D05. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники BASEUS Bowie D05 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія