шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити пуско-зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VJ1 за ціною від 2449 грн.

Характеристики та опис BASEUS PrimeTrip VJ1

USB-A: USB-A (швидка зарядка): USB-C: ; Ном. пусковий струм (А): 600; Напруга акумуляторів: 12 В; Тип пристрою: пусковий пристрій (бустер)
Тип пристрою
пусковий пристрій (бустер)
Напруга акумуляторів
12 В
Номінальний пусковий струм
600 А
Піковий пусковий струм
1200 A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5750 грн.

від 2 449  до 9 692 грн.
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 12000mAh Black (C0119400)
Touch (Дніпро)
2 879 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh (C0119400) 6932172695880 Акція!
АЛЛО (Київ)
2 899 грн.
← купити
Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter Cosmic Black (C00269000121-00)
Tehnomart.com (Київ)
5 558 грн.
← купити
Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
AKS.ua (Київ)
4 679 грн.
← купити
Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter Cosmic Black (C00269000121-00)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 073 грн.
← купити
Пуско-зарядное устройство Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 5000A 12000mAh (C0119400)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 488 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
Soho.com.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
Пусковий пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 12000mAh Black (C0119400) C0119400
Skay.ua (Одеса)
2 999 грн.
← купити
Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter Cosmic Black (C00269000121-00)
Timesport.com.ua (Львів)
4 067 грн.
← купити
Пускозарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A (C00269000121-00) Cosmic Black C0026900012
Telemart.ua (Київ)
6 069 грн.
← купити
Пусковий пристрій (бустер) для автомобіля Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000 mAh (C01194) Black
MAUDAU (Київ)
3 446 грн.
← купити
Baseus Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00) c00269000121-00
Kvshop.com.ua (Київ)
2 797 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh (C0119400)
Rozetka.ua (Київ)
3 789 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 1200А Cosmic Black (C00269000121-00)
Touch (Дніпро)
4 199 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00) 6932172686
АЛЛО (Київ)
4 999 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh (C0119400)
Soho.com.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Baseus Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh (C0119400)
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-
Rozetka.ua (Київ)
6 389 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
6 320 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
6 227 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Суперконденсатор Black (р.00)
Rozetka.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black C00269000121-00
Rozetka.ua (Київ)
4 969 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 1200А Cosmic Black (C00269000121-00) [157930]
Rozetka.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 12000mAh Black (C0119400) [163609]
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
4 655 грн.
← купити
Пусковий пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 12000mAh Black (C0119400)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пусковий пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh 5000А
Rozetka.ua (Київ)
3 200 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
5 740 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
6 390 грн.
← купити
Пусковий Пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200 А black
Rozetka.ua (Київ)
4 765 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
8 793 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
Rozetka.ua (Київ)
5 952 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-
Rozetka.ua (Київ)
7 348 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 986 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Car Jump Starter 1200A (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
5 059 грн.
← купити
Пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
Rozetka.ua (Київ)
5 707 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
Rozetka.ua (Київ)
6 505 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A Cosmic Black (C00269000121-
Rozetka.ua (Київ)
9 692 грн.
← купити
Конденсаторний пусковий пристрій (бустер) Baseus PrimeTrip VJ1 Supercapacitor Car Jump Starter 1200A (C00269000121-00)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Потужний портативний пусковий пристрій (бустер) 12000mAh 5000A Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter чорний (C0119400)
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VJ1 Jump Starter 12000mAh black (C0119400)
Rozetka.ua (Київ)
3 600 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS PrimeTrip VJ1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пуско-зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VJ1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пуско-зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VJ1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія