шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити FM-трансмітер BASEUS T-Typed S-13 за ціною від 545 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис BASEUS T-Typed S-13

Робота в мережі 24В; Швидка зарядка: Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0; Порт для зарядки: USB-A та USB-C; Підтримка форматів: MP3, WMA, FLAC, WAV; Кардридер; USB-вхід; Індикація напруги бортової мережі;язок; Гучний зв' Bluetooth; Дисплей; Діапазон частот (МГц): 87.5 – 108; Тип: FM-трансмітер
ТипFM-трансмітер
Діапазон частот87.5 – 108 МГц
Функції та можливості
Дисплей
Bluetooth
Гучний зв'язок
Індикація напруги бортової мережі
Інтерфейси
USB-вхід
Кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті / флешки32 ГБ
Підтримка форматівMP3, WMA, FLAC, WAV
Інше
Порт для зарядкиUSB-A та USB-C
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0
Робота в мережі 24В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1150 грн.

від 545  до 2 136 грн.
Повербанк (Powerbank) Baseus Blade2 65W 12000mAh Silver (P10063801S13-00) P10063801S13-00
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
1 999 грн.
← купити
Baseus MP3 S-13 CCTM-B01 (PPS QC) Black
Titan.ua (Львів)
749 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Blade2 65W 12000mAh Silver (P10063801S13-00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 024 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Baseus Blade 2 12000mAh Silver 65W (P10063801S13-00)
Soho.com.ua (Київ)
2 039 грн.
← купити
Baseus T-Shaped S-13 wireless 36w 2xUSB-A/USB-C ports car charger black (CCTM-B01/CCMT000101)
AKS.ua (Київ)
629 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Baseus S-13 36W (2USB-A/1C) (CCMT000101) Чорний
MAUDAU (Київ)
862 грн.
← купити
Baseus ФМ-модулятор Baseus FM Launcher S-13 2xUSB Black (CCMT000101)
MTA.ua (Київ)
← купити
Baseus FM Launcher S-13 2 USB + Type-C (CCMT000101) ccmt000101
Kvshop.com.ua (Київ)
649 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101) K-202
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
734 грн.
← купити
FM-трансмітер Baseus FM Launcher S-13 2 USB + Type-C (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Baseus Зовнішній портативний акумулятор Baseus Blade 2 12000mAh Silver 65W (P10063801S13-00)
MTA.ua (Київ)
← купити
Повербанк (Powerbank) Baseus Blade2 65W 12000mAh Silver (P10063801S13-00) 3063486446
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 136 грн.
← купити
АЗП Baseus FM Launcher S-13 36W (PD+QC3.0) Type-C+2USB black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
801 грн.
← купити
Автомобільний FM трансмітер Baseus S-13 T Shaped Bluetooth MP3 Player, PPS Fast Charger, Hands-Free, USB зарядка
Rozetka.ua (Київ)
940 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
АЗП із FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
944 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
936 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BASEUS T typed with Bluetooth FM S-13 2USB/1Type-C QC4.0/PD 5A/1.5A/3A CCTM-B01 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
FM-трансмітер Baseus T Shaped S-13 Bluetooth 5.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити
FMтрансмітер Baseus FM Launcher S13 36W, Bluetooth 5.0, TypeC + 2 USB (PD + QC3.0), чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
FM-трансмітер Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
FM Модулятор (Автомобільний зарядний пристрій) Baseus Shaped S-13 Car Player PPS Edition CCMT000101
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM-модулятор Baseus T typed S-13 (PPS QC) 2USB + Type-C (CCTM) (Чорний) (159070)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
FM-трансмітер Baseus FM Launcher S-13 2 USB + Type-C (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
704 грн.
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
757 грн.
← купити
FM-трансмітер Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player Black (CCMT000101) [101022]
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
FM-модулятор Baseus S-13 Bluetooth FM Launcher 2USB + Type-C Black (CCTM-B01)
Rozetka.ua (Київ)
653 грн.
← купити
FM трансмітер Baseus Lokomotive S-13 CCTM-B01 модулятор Bluetooth 2 USB 1 Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
946 грн.
← купити
FM-модулятор Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BASEUS T typed with Bluetooth FM S-13 2USB / 1Type-C QC4.0 / PD 5A / 1.5A / 3A CCTM-B01 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП з FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
1 614 грн.
← купити
FM модулятор (трансмітер) Bluetooth Baseus S-13 2USB/Type-C 3.4 A
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Автомобільна зарядка Baseus S-13 36W з FM-модулятором, Bluetooth 5.0, 2USB та Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП із FM-модулятором Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
833 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Overseas Edition 2x USB-A/USB-C (S-13) Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
1 169 грн.
← купити
Автомобільний FM-трансмітер ресивер Baseus T S-13 Car Bluetooth MP3 Player PPS Fast Charger Edition Black (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Автомобільний АЗП FM-трансмітер модулятор Baseus FM Bluetooth Launcher S-13 2USB + Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
FM-трансмітер Baseus T Shaped S-13 36Вт 12В-24В 3 порти USB Type-C чорний для автомобіля та музики
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM модулятор Baseus T typed S-13 (PPS QC) 2USB + Type-C (CCTM) (Чорний)
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити
FM-трансмиттер модулятор Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) CCMT000101 Black
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Baseus S-13 36W (2USB-A/1C) (CCMT000101) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 138 грн.
← купити
FM трансмітер модулятор Baseus S-13 Bluetooth 5.0 c функцією зарядки (Чорний, 2xUSB, 1xType-C)
Rozetka.ua (Київ)
985 грн.
← купити
Автомобільний АЗП FM-трансмітер модулятор Baseus FM Bluetooth Launcher S-13 2USB + Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний FM-трансмітер модулятор та зарядний адаптер Baseus T Shaped Car Bluetooth MP3 Player S-13 (PPS Fast Charger Ed
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM-трансмітер (модулятор) Baseus T Typed S-13 Bluetooth MP3 Car Charger (CCTM-B01) Black
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Bluetooth FM трансмітер система гучного зв'язку + АЗУ Baseus S-13 CCMT000101
Rozetka.ua (Київ)
902 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM-трансмітер (модулятор) Baseus T Typed S-13 Bluetooth MP3 Car Charger Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth AUX аудіоадаптер Baseus BA01 USB Wireless Adapter Cable авто адаптер ресивер магнітоли BT5.0 (CABA01-01) Black
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
FM-Трансмітер модулятор Baseus S-13, 2 x USB-A, 1 x Type-C, LCD-дисплей, Чорний (CCMT000101)
Rozetka.ua (Київ)
1 122 грн.
← купити
АЗУ з FM-модулятором Baseus T S-13 Car Bluetooth MP3 Player (PPS Fast Charger Edition) Black
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS T-Typed S-13, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: fm-трансмітер BASEUS T-Typed S-13. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на fm-трансмітер BASEUS T-Typed S-13 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія