шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка для ноутбука BASEUS UltraStable Pro за ціною від 1679 грн.
Відео 1Фото 15

Характеристики та опис BASEUS UltraStable Pro

Вага (кг): 0.94; Підключення периферії: Розмір стільниці/платформи (мм): 225x260x35; упор для ноутбука; обертання на 360 °; регулювання висоти; регулювання нахилу; Макс. діагональ ноутбука ("): 17; Тип: стійка
Колір
Тип
стійка
Макс. діагональ ноутбука
17 "
Функції та можливості
регулювання нахилу
регулювання висоти
обертання на 360 °
упор для ноутбука
Матеріал платформи
метал
Розмір стільниці/платформи
225x260x35 мм
Вага
0.94 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  3000 грн.

від 1 679  до 2 919 грн.
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series (B10059900811-01)
Touch (Дніпро)
1 679 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (3hinge)
MAUDAU (Київ)
2 390 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (3hinge) 4842022
Rozetka.ua (Київ)
2 831 грн.
← купити
Підставка для ноутбука складана Baseus UltraStable Pro Series Rotatable 3hinge B10059900811-01
MAUDAU (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (B10059900811-01)
Rozetka.ua (Київ)
2 916 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (3hinge)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (3hinge) сіра
Rozetka.ua (Київ)
2 345 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series (B10059900811-01) [102962]
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series Rotatable and Foldable Laptop Stand (B10059900811-01)
Rozetka.ua (Київ)
2 919 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Baseus UltraStable Pro Series алюмінієва регульована, металева складна до 16 дюймів Space Grey
Rozetka.ua (Київ)
2 290 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS UltraStable Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка для ноутбука BASEUS UltraStable Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка для ноутбука BASEUS UltraStable Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія