шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Behringer TRUTH 3.5 BT

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити акустична система Behringer TRUTH 3.5 BT за ціною від 6913 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Behringer TRUTH 3.5 BT

Bluetooth; XLR/Jack: Jack (6.35 мм); mini-Jack (3.5 мм); RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 70 – 20000; Сумарна потужність (Вт): 64; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Призначеннямоніторна
Моніторинг близького поля
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Частота кросовера2.8 кГц
Потужність / частота
Фронт32 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність64 Вт
Загальний частотний діапазон70 – 20000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор ззаду
регулювання ВЧ
регулювання НЧ
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм)
Виходина навушники
Інше
Bluetooth+
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка89 мм
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)21.2x14x18.2 см
Вага3.7 кг / вага комплекту 2.0 /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 913  до 6 999 грн.
Студійні монітори Behringer Truth 3.5BT
Portativ.ua (Київ)
6 913 грн.
← купити
Behringer Truth 3.5Bt
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Студійні монітори Behringer TRUTH 3.5 BT
Musician.ua (Київ)
← купити
Студійні монітори (пара) Behringer Truth 3.5 BT
Lanota.com.ua (Львів)
6 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Behringer TRUTH 3.5 BT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Behringer TRUTH 3.5 BT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Behringer TRUTH 3.5 BT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія