шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термос Bergner BG-37571 за ціною від 479 грн.

Характеристики та опис Bergner BG-37571

Вага (г): 234; Розміри (мм): 240x70; Ручка для перенесення; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал колби: нержавіюча сталь; Відкривання/подача: кришка-поїлка;єм (мл): 500; Об' Тип: кружка-термос
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
500 мл
Відкривання/подача
кришка-поїлка
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Ручка для перенесення
Розміри (ВхД)
240x70 мм
Вага
234 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  1050 грн.

від 479  до 1 129 грн.
Термос Bergner Walking anywhere. 500 мл (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
Tovary.com.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Термос Bergner Walking anywhere. 500 мл (BG-37571-MGR)
Coffe.ua (Київ)
← купити
Термос Bergner Go lovers 500 мл (BG-37571-MPK)
Stls.store (Київ)
514 грн.
← купити
Bergner BG-37571-MGR
Mallprix.com (Київ)
650 грн.
← купити
Термопляшка Bergner Go lovers 500 мл (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Click.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Термос BERGNER Go lovers 500 мл Red (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Термос-пляшка Bergner Go lovers 500 мл (BG-37571-MPK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокружка Bergner Walking anywhere з клапаном 500 мл зелена (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
Comtrading.ua (Київ)
928 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking anywhere з клапаном 500 мл зелена (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
Brain.com.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking anywhere з клапаном 500 мл зелена (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Термос-пляшка Bergner Walking anywhere, 500 мл (BG-37571-MGR)
Nota-bene.com.ua (Київ)
540 грн.
← купити
Bergner Walking anywhere 500 мл (BG-37571-MGR) Walkinganywhere500мл(BG-37571-MGR)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Bergner Термопляшка Bergner Walking anywhere, 500 мл (BG-37571-MGR)
MTA.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Bergner Walking anywhere 500 ml (BG-37571-MGR) bg-37571-mgr
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Термокухоль Bergner Walking Anywhere матовий 500 мл Темно-зелений (BG-37571-MGR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термос Bergner Go lovers. 500 мл (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Tovary.com.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Термос Bergner Walking будь-де 500 мл (BG-37571-MGR)
Stls.store (Київ)
← купити
Термос Bergner Go lovers. 500 мл (BG-37571-MPK)
Coffe.ua (Київ)
← купити
Bergner BG-37571-MPK
Mallprix.com (Київ)
588 грн.
← купити
Термопляшка BERGNER Walking anywhere 500 мл Green (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Термос-пляшка Bergner Walking anywhere 500 мл (BG-37571-MGR)
MAUDAU (Київ)
← купити
Термокружка Bergner Go lovers 500 мл червона (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Comtrading.ua (Київ)
874 грн.
← купити
Термокружка Bergner Go lovers 500 мл червона (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Термокружка Bergner Go lovers 500 мл червона (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Термос Bergner Go lovers, 500 мл (BG-37571-MPK)
Nota-bene.com.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Термос-пляшка Bergner Walking anywhere, 500 мл (BG-37571-MGR) BG-37571-MGR
Bt-coffee.com.ua (Київ)
534 грн.
← купити
Термос Bergner Go lovers, 500 мл (BG-37571-MPK) BG-37571-MPK
Bt-coffee.com.ua (Київ)
484 грн.
← купити
Bergner Go lovers 500 мл (BG-37571-MPK) Golovers500мл(BG-37571-MPK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Bergner Термопляшка Bergner Go lovers, 500 мл (BG-37571-MPK)
MTA.ua (Київ)
1 019 грн.
← купити
Термос-пляшка Bergner Go lovers 500 мл (BG-37571-MPK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокухоль Bergner Walking Аnywhere BG-37571-MPK 500 мл червона
Rozetka.ua (Київ)
754 грн.
← купити
Термокухоль Bergner Walking Аnywhere BG-37571-MGY 500 мл сіра
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Термокружка 500 мл Walking anywhere Bergner BG-37571-MGR
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking Аnywhere BG-37571-MPK 500 мл червона
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking Аnywhere BG-37571-MPK 500 мл червона
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Термокружка 500 мл Walking anywhere Bergner BG-37571-MGR
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Термокухоль 500 мл Walking anywhere Bergner BG-37571-MGR
Rozetka.ua (Київ)
894 грн.
← купити
Термокухоль Bergner Walking Аnywhere BG-37571-MPK 500 мл червона
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Термокружка Bergner Go lovers 500 мл червона (BG-37571-MPK)
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking anywhere з клапаном 500 мл зелена (BG-37571-MGR)
Rozetka.ua (Київ)
933 грн.
← купити
Термокружка Bergner Walking anywhere з клапаном 500 мл зелена (BG-37571-MGR)
Rozetka.ua (Київ)
997 грн.
← купити
Термокружка Bergner Go lovers 500 мл червона (BG-37571-MPK)
Rozetka.ua (Київ)
902 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bergner BG-37571, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термос Bergner BG-37571. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термос Bergner BG-37571 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія