шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити масажер для тіла Beurer MG 151 за ціною від 3999 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис Beurer MG 151

Джерело живлення: мережа; шиацу; інфрачервоного тепла; вібраційний; спина; шия; Потужність (Вт): 24; Тип: масажний пояс
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Тип
масажний пояс
Потужність
24 Вт
Застосування
шия
спина
Режими
вібраційний
інфрачервоного тепла
шиацу
Джерело живлення
мережа
Габарити (ВхШхГ)
104х18х13 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

хорошая модель, понравилось
20 січня 2021, 20:12 #
Переваги:-Универсальный
-Недорогой
-Эффективный

Недоліки:Во время использования его нужно держать руками. Было бы удобнее, если бы был ремешок.

Коментар:Чтобы быстрее избавится от лишнего на животе помимо тренажерного зала ещё и масажер купил. При каждом использовании включаю инфракрасное излучение, чтобы ещё и глубокие мышцы прорабатывались. После зала всё тело им массажирую, чтобы напряжение в мышцах снять. Живот стал суше спустя пару месяцев. Если нужно расслабить мышцы - включаю первый режим, если наоборот в тонус привести - поактивнее включаю. Доволен и рекомендую.

Автор:Веня  пользуюсь Beurer MG 151 кілька місяців

від 3 999  до 8 968 грн.
Beurer Масажер Beurer MG 151 Gray
MTA.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Массажный пояс Beurer MG 151
Зубні-щітки.укр (Київ)
3 999 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer MG 151 MG151
Moyo.ua (Київ)
← купити
Масажер - пояс Beurer MG 151 Акція!
АЛЛО (Київ)
5 239 грн.
← купити
Масажер Масажний пояс Beurer Mg 151
Цифра (Київ)
5 920 грн.
← купити
Масажер Масажний пояс Beurer Mg 151
Stls.store (Київ)
5 980 грн.
← купити
Beurer MG151
Mallprix.com (Київ)
5 875 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer (MG151) (Gray/Red) MG151
Jabko.ua (Львів)
← купити
Масажер Beurer MG 151
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer (MG151) MG151
Skay.ua (Одеса)
6 402 грн.
← купити
Масажний пояс BEURER MG 151
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer для шиї, спини, ніг сіро-червоний (MG151)
MAUDAU (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer MG 151
Click.ua (Київ)
← купити
Масажер Beurer MG 151
Itbox.ua (Київ)
← купити
Масажер BEURER MG 151
ТЕХНОточка (Київ)
5 951 грн.
← купити
Beurer MG 151
Tehnomart.com (Київ)
6 313 грн.
← купити
Масажер для тіла Beurer MG 151
Denika.ua (Харків)
5 897 грн.
← купити
Масажер Beurer MG 151
icom.net.ua (Київ)
6 204 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer для шиї та спини MG151
ШО (Київ)
5 871 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer (MG 151)
Ortop.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс BEURER MG 151
Citrus.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer MG 151
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс для 3D-масажу шиацу Beurer MG 151
Medmag.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer MG 151 UA MG151
Sota.store (Київ)
← купити
Beurer MG 151 Масажер для тіла MG 151
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс Beurer MG 151 з 8 масажними головками
Eva.ua (Київ)
5 419 грн.
← купити
Beurer Масажний пояс для шиї, спини, ніг, від мережі, 3 режима, підігрів, сіро-червоний E-MG151
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Масажний пояс Beurer (MG151)
Кібернетики (Київ)
← купити
Масажний пояс BEURER MG 151
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Масажер Beurer MG151
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Масажер Beurer MG151
icom.net.ua (Київ)
5 687 грн.
← купити
Масажер Beurer MG151
Itbox.ua (Київ)
← купити
Масажний пояс для шиї, спини та ніг Beurer 3 режими роботи / підігрів 24 Вт Сірий/Червоний (MG151)
Rozetka.ua (Київ)
7 998 грн.
← купити
Масажний пояс для 3D-масажу шиацу Beurer MG 151
Rozetka.ua (Київ)
7 149 грн.
← купити
Масажер Beurer MG 151
Rozetka.ua (Київ)
8 968 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer для шиї, спини, ніг, від мережі, 1.68кг, 3 режима, підігрів, сіро-червоний (MG151)
Rozetka.ua (Київ)
7 074 грн.
← купити
Масажер універсальний для тіла Beurer MG 151
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Масажний пояс Beurer (MG 151)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прилад для 3D-масажу шиацу Beurer MG 151
Rozetka.ua (Київ)
5 250 грн.
← купити
Масажер Beurer MG151 BEURER MG151 970845
Rozetka.ua (Київ)
7 153 грн.
← купити
Масажер Beurer MG 151
Rozetka.ua (Київ)
7 832 грн.
← купити
Масажер Beurer MG151
Rozetka.ua (Київ)
7 760 грн.
← купити
Масажний пояс для шиї, спини та ніг Beurer 3 режими роботи / підігрів 24 Вт Сірий/Червоний (MG151)
Rozetka.ua (Київ)
7 658 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Beurer MG 151, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: масажер для тіла Beurer MG 151. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на масажер для тіла Beurer MG 151 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія