шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кавоварка BiTEK BT-100 за ціною від 830 грн.

Характеристики та опис BiTEK BT-100

Потужність (Вт): 2800; Резервуар для молока: підігрів чашок / кавника;єм резервуара (л): 1; Об' Сумісні капсули: Порцій за 1 раз: 8; Кава: мелена; Тип: фільтраційна (крапельна)
Колір
Тип
фільтраційна (крапельна)
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
8 шт.
Резервуар для води
1 л
Функції та можливості
підігрів чашок / кавника
Споживана потужність
2800 Вт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 830  до 1 232 грн.
Електрична краплинна кавоварка зі скляним кавником 1000 мл на 2800 Вт та мірною ложкою Bitek BT-100 Чорна
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Крапельна кавоварка на 1000 мл кави та 2800 Вт BITEK BT-100 Кавомашина з постійним фільтром
Rozetka.ua (Київ)
1 232 грн.
← купити
Кофеварка крапельна з постійним фільтром 1л, від мережі, BITEK BT-100B / Кавомашина (L)
Rozetka.ua (Київ)
1 021 грн.
← купити
Крапельна кавоварка BITEK BT-100 з постійним фільтром, 1 л (051)
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Крапельна кавоварка BITEK BT-100/6626, 2800 Вт, 1000 мл, 220 В (В5215)
Rozetka.ua (Київ)
1 166 грн.
← купити
Електрична кавоварка крапельна 2800Вт 1000мл 220В BITEK BT-100
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Кавоварка крапельна BITEK BT-100 напівавтоматична 1000 мл чорна 2800BT
Rozetka.ua (Київ)
940 грн.
← купити
Крапельна кавоварка на 1000 мл кави та 2800 Вт BITEK BT-100
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Кофеварка крапельна BITEK BT-100 2800Вт 1000мл 220В
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Кофеварка крапельна BITEK BT-100 1 л, 2800 Вт, постійний фільтр, скляний кавник, чорна
Rozetka.ua (Київ)
970 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BiTEK BT-100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка BiTEK BT-100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка BiTEK BT-100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія