шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни80Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Blanco Linus 514019 за ціною від 8870 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Blanco Linus 514019

Країна походження бренду: Німеччина; Висота змішувача (мм): 284; нержавіюча сталь (глянцева); хром; Підведення води: Покриття корпусу: граніт; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 254; Глибина струменя (мм): 219; Поворотний; Форма: Г-подібний; Тип змішувача: одноважільний (джойстик)
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
граніт
хром
нержавіюча сталь (глянцева)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  15500 грн.

від 8 870  до 19 670 грн.
Blanco Blanco Linus (516698) 516698
Венкон (Київ)
11 979 грн.
← купити
Змішувач Blanco LINUS 516698
Tehnosfera.in.ua (Київ)
12 090 грн.
← купити
Blanco LINUS 527732 satin dark steel
Tehnohata.ua (Київ)
16 650 грн.
← купити
BLANCO LINUS 514019
Pro100market.com.ua (Київ)
8 976 грн.
← купити
Змішувач кухонний Blanco LINUS (514019)
TopOne.com.ua (Київ)
10 820 грн.
← купити
BLANCO LINUS 514019
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 021 грн.
← купити
Змішувач для кухонної мийки Blanco Linus 516702
Tomdom.in.ua (Львів)
11 754 грн.
← купити
Змішувач для кухонної мийки Blanco Linus 516707
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 550 грн.
← купити
Blanco Linus Чорний матовий (525806)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 581 грн.
← купити
Змішувач Blanco Linus 525806 black GBAT525806
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
12 508 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blanco Linus 514019, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Blanco Linus 514019. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Blanco Linus 514019 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія