шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити інвертор BLUETTI EP600 за ціною від 32999 грн.
Відео 3Фото 12

Характеристики та опис BLUETTI EP600

Вага (кг): 40; Габарити (мм): 370x636x325; USB; Wi-Fi; Bluetooth; функція ДБЖ; Контролер: 2xMMPT; Номінальна потужність (Вт): 6000; Максимальний ККД (%): 94; Тип мережі: 1 фаза (230 В)/3 фази (400 В); Комплектація: тільки інвертор; Тип пристрою: гібридний інвертор
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)/3 фази (400 В)
Максимальний ККД94 %
Euro КПД93.6 %
Вихід AC
Номінальна потужність6000 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Кількість батарейних входів1 шт.
Сонячні панелі PV
Макс. потужність6 кВт
Робоча напруга PV150 – 500 В
Контролер2xMMPT шт.
Кількість стрингів1 шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 10 мс /
Інтерфейси управлінняBluetooth
Wi-Fi
USB
Захистзахист від зворотної полярності
захист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплейнемає
Охолодженняактивне (вентилятори)
Рівень шуму50 дБ
Клас захисту корпусуIP65
Робоча температура-20 °C ~ +50 °C
Габарити370x636x325 мм
Вага40 кг
BLUETTI EP600 – станція

BLUETTI EP600 + B500 – станція та 1 батарея

BLUETTI EP600 + 2B500 – станція та 2 батареї

BLUETTI EP600 + 3B500 – станція та 3 батареї

BLUETTI EP600 + 4B500 – станція та 4 батареї

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  62500 грн.

від 32 999  до 66 612 грн.
Инвертор Bluetti EP600 6000W (инвертор, без аккумулятора)
Цифра (Київ)
32 999 грн.
← купити
Инвертор Bluetti EP600 6000W (инвертор, без аккумулятора)
Stls.store (Київ)
← купити
Гібридний сонячний інвертор Bluetti EP600 6000W
Touch (Дніпро)
45 929 грн.
← купити
Зарядна станція (інвертор) Bluetti EP600 6000 Вт, (без акумулятора)
Ecodrive.in.ua (Одеса)
64 990 грн.
← купити
Автономний сонячний інвертор Bluetti EP600, 6000W Inverter Module Generator Акція!
АЛЛО (Київ)
53 199 грн.
← купити
Інвертор BLUETTI EP600 6000W Inverter
Tv-mir.com.ua (Київ)
66 612 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI EP600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інвертор BLUETTI EP600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інвертор BLUETTI EP600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія