шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити FM-трансмітер Borofone BC35 за ціною від 246 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Borofone BC35

язок; Гучний зв' Bluetooth; Тип: BT-ресивер
Тип
BT-ресивер
Bluetooth
Гучний зв'язок
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  400 грн.

від 246  до 543 грн.
Bluetooth аудіо ресивер Borofone BC35 (AUX 3.5mm) Чорний IS-000000553371
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
434 грн.
← купити
FM-трансмітер Borofone BC35 Wideway car AUX BT receiver Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Модулятор Borofone BC35 Wideway car AUX BT receiver, 150 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Модулятор Borofone BC35 Wideway car AUX BT receiver, 150 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
361 грн.
← купити
FM-трансмітер Borofone BC35 Wideway car AUX BT receiver Чорний
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Автомобільний fm модулятор bluetooth borofone bc35 wideway car aux bluetooth адаптер для aux колір чорний
Rozetka.ua (Київ)
418 грн.
← купити
Bluetooth-аудіоресівер Borofone BC35 (Чорний) (133289)
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Bluetooth-ресивер BOROFONE BC35 Wideway car AUX BT receiver Bkack
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Bluetooth аудіо ресивер BOROFONE BC35 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Модулятор Borofone BC35 Wideway car AUX BT receiver Чорний
Rozetka.ua (Київ)
396 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BC35, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: fm-трансмітер Borofone BC35. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на fm-трансмітер Borofone BC35 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія