шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гарнітура Borofone BC36 за ціною від 144 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Borofone BC36

Вага (г): 7; Розміри (мм): 62x14x21; Час заряджання: 1 год; Час роботи (год): 6; Ємність (мАгод): 70; Джерело живлення: акумулятор; регулятор гучності; Підключення: Версія Bluetooth: Bluetooth v5.0; Конструкція: вкладиш; Тип пристрою: гарнітура
Колір
Тип пристрою
гарнітура
Конструкція
вкладиш
Підключення
Bluetooth v5.0
Радіус дії
10 м
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Функції та можливості
регулятор гучності
профіль A2DP
профіль AVRCP
Джерело живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
70 мАгод
Час роботи
6 год
USB-порт для зарядки
microUSB
Час заряджання
1 год
Розміри (ШхВхГ)
62x14x21 мм
Вага
7 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 144  до 540 грн.
Bluetooth-гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT Black BC36B
FOXTROT.UA (Київ)
201 грн.
← купити
BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931) BC36LuckybusinessBTheadsetBlack(6974443381931)
COMFY.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT гарнітура Black BC36B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий
MAUDAU (Київ)
144 грн.
← купити
Borofone Моногарнітура Borofone BC36 White
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Чорний IS-000000570661
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
417 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Borofone BC36 Lucky business — Black
Rozetka.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура моно Borofone Lucky business BT headset BC36 чорна
MAUDAU (Київ)
297 грн.
← купити
Borofone Моногарнітура Borofone BC36 Black (BC36B)
MTA.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий IS-000000570662
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
352 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
273 грн.
← купити
Бездротова моно-гарнітура Borofone BC36 Lucky Business Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
221 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
280 грн.
← купити
Гарнітура BOROFONE Bluetooth Lucky business BT headset BC36 70 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
347 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура BOROFONE BC36 Lucky 6 годин роботи Чорна (р.62 14 21 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова моногарнітура Borofone BC36 Lucky Business Білий
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset 6h, 70 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset 6h, 70 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Бездротова моно-гарнітура Borofone BC36 Lucky Business, BT5.0, 70mAh, 6h, Білий
Rozetka.ua (Київ)
206 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура для телефона BOROFONE Lucky business BT headset BC36 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Бездротова моно гарнітура Borofone BC36 Lucky Business з шумопоглинанням та мікрофоном біла
Rozetka.ua (Київ)
308 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky (Білий) (138692)
Rozetka.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky (Чорний) (138691)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
165 грн.
← купити
Бездротова моногарнітура Borofone BC36 Lucky Business Білий
Rozetka.ua (Київ)
212 грн.
← купити
Практична Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Чорний
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Практична Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Білий
Rozetka.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky business — Чорна
Rozetka.ua (Київ)
317 грн.
← купити
Bluetooth моно-гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий
Rozetka.ua (Київ)
171 грн.
← купити
Bluetooth моно-гарнітура Borofone BC36 Lucky Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова моно-гарнітура Borofone BC36 Lucky Business BT v5.0, батарея 70mAh для 6 годин у режимі музики/розмови, 180 годин
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
168 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT5.0 headset 700mAh Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова моногарнітура 10мм Bluetooth 5.0 Micro-USB 7г Borofone BC36 Lucky Білий
Rozetka.ua (Київ)
334 грн.
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky (Чорний
Rozetka.ua (Київ)
155 грн.
← купити
Bluetooth Гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36, Bluetooth 5.0, бездротова гарнітура для дзвінків і музики, 6 годин роботи, чорна
Rozetka.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
403 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова моно-гарнитура Borofone BC36 Lucky Business Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky business - Black
Rozetka.ua (Київ)
367 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура моно BOROFONE Lucky business BT headset BC36 чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset чорний
Rozetka.ua (Київ)
223 грн.
← купити
Бездротовий гарнітур Borofone BC36 внутрішньоканальна (Bluetooth 5.0, 6 годин роботи, силікон, HIFI аудіо) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Гарнітура Bluetooth BOROFONE BC36 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
305 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Borofone BC36 Lucky Business Білий
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky Чорний
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнитура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
196 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset Black (6974443381931)
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
Гарнітура BOROFONE Bluetooth Lucky business BT headset BC36 70 mAh black
Rozetka.ua (Київ)
298 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура BOROFONE BC36 Lucky business BT headset 6h, 70 mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
284 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Borofone BC36 Lucky business - Black (017i)
Rozetka.ua (Київ)
540 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BC36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гарнітура Borofone BC36. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гарнітура Borofone BC36 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія