шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Borofone BH24 Bright Shell за ціною від 179 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BH24 Bright Shell

Матеріал корпуса: пластик; Сумісність із планшетами; Допустима діагональ ("): 10.6; Ширина затискача (мм): 200; Гнучка ніжка; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: струбцина; Призначення: настільний
Колір
Призначення
настільний
Кріплення тримача
струбцина
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
Ширина затискача
200 мм
Допустима діагональ
10.6 "
Сумісність із планшетами
Матеріал корпуса
пластик
Вага
304 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  225 грн.    до  500 грн.

від 179  до 797 грн.
Borofone BH24 White
AKS.ua (Київ)
318 грн.
← купити
Тримач для телефону Borofone BH24 Bright Shell Holder (4-10.6 inch) White
Sota.store (Київ)
499 грн.
← купити
Автомобільний тримач для телефона Borofone BH24 Bright shell білий
MAUDAU (Київ)
482 грн.
← купити
Borofone Тримач в авто Borofone BH24 White Bright shell holder, for 4-10.6 inch mobile phones and tablet PC
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Borofone BOROFONE BH24 (6931474719522) 6931474719522
Kvshop.com.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Тримач на прищіпці Borofone BH24
Rozetka.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Настільна підставка для планшета та телефону BOROFONE BH24 Bright Shell гнучка 360° для 4–10.6"
MAUDAU (Київ)
297 грн.
← купити
Тримач на прищіпці Borofone BH24 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Тримач на Прищіпці Borofone BH24 М'ята упаковка Білий
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Тримач на Прищіпці Borofone BH24 Білий
Rozetka.ua (Київ)
264 грн.
← купити
Тримач на Прищіпці Borofone BH24 М'ята упаковка Білий
Rozetka.ua (Київ)
251 грн.
← купити
Тримач на Прищіпці Borofone BH24 Білий
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Настільний тримач Borofone BH24, White
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Настільна підставка для планшета та телефону BOROFONE BH24 Bright Shell гнучка 360° для 4–10.6"
Rozetka.ua (Київ)
322 грн.
← купити
Тримач для Планшета Універсальний Borofone BH24 (12-20 см) (26404)
Rozetka.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Тримач для телефону/планшета BOROFONE BH24 (4.0" - 10.5") (Білий)
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Тримач на прищіпці Borofone BH24 Білий
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Настільний тримач BOROFONE BH24 Bright shell Білий
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Автомобільний тримач для телефона Borofone BH24 Bright shell (білий)
Rozetka.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Настільний тримач планшета BH24 Bright shell для телефонів та планшетів з діагоналлю 4-10.6 дюймів White
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Тримач для планшета з гнучкою ніжкою 635 мм білий Borofone BH24 для пристроїв 4-10.6 дюймів
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити
Тримач на Прищіпці Borofone BH24 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Кріплення для телефону Borofone BH24 Bright shell (білий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільний тримач планшета телефону Borofone BH24 4'' - 10.5'' Bright shell White
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Універсальний тримач для планшета та телефону Borofone Bright Shell Tablet PC Stand BH24 (BH24)
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Тримач для телефону BOROFONE BH24 Bright shell holder, для 4-10.6 inch mobile phones and tablet PC (6931474719522)
Rozetka.ua (Київ)
597 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BH24 Bright Shell, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Borofone BH24 Bright Shell. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Borofone BH24 Bright Shell у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія