шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Borofone BP7 Cool

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Borofone BP7 Cool за ціною від 1595 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BP7 Cool

Вага (кг): 0.93; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 225x145x95; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Мікрофон в комплекті; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 1; Потужність системи (Вт): 10; Діапазони тюнера: FM
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
10 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
225x145x95 мм
Вага
0.93 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 595  до 2 165 грн.
Акустика-караоке BOROFONE BP7 Cool karaoke BT speaker, 10W, BT5.0 AUX, FM, TF, USB, 4800mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
1 942 грн.
← купити
Акустика-караоке BOROFONE BP7 Cool karaoke BT speaker, 10W, BT5.0 AUX, FM, TF, USB, 4800mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
1 720 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка з мікрофоном BOROFONE BP7 |10W, BT5.0, AUX, FM, TF, USB, 4800mAh|Black
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика з мікрофоном BOROFONE BP7 |10W, BT5.0, AUX, FM, TF, USB, 4800mAh| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 595 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка BOROFONE BP7 Cool акустика-караоке із яскравою LED-підсвіткою та мікрофоном |10W, BT
Rozetka.ua (Київ)
2 165 грн.
← купити
Акустика-караоке BOROFONE BP7 Cool karaoke BT speaker, 10W, BT5.0 AUX, FM, TF, USB, 4800mAh, 10h, black
Rozetka.ua (Київ)
1 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BP7 Cool, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Borofone BP7 Cool. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Borofone BP7 Cool у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія