шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Borofone BY11 за ціною від 221 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Borofone BY11

Довжина (складний) (см): 18.5; Вага (кг): 0.5; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Максимальне навантаження (кг): 4; Максимальна висота (см): 70; Мінімальна висота (см): 18; За призначенням: для телефонів і екшн-камер; Розміщення: настільний; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Розміщення
настільний
За призначенням
для телефонів і екшн-камер
Мінімальна висота
18 см
Максимальна висота
70 см
Тип голівки
2D
Максимальне навантаження
4 кг
Комплектується головкою
Пульт ДК
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
шипи/гумові
Вага
0.5 кг
Довжина (складений)
18.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  350 грн.

від 221  до 661 грн.
BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329) BY11HappylivebroadcastholderBlack(6941991104329)
COMFY.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Тримач для селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast Black BY11B
Comtrading.ua (Київ)
222 грн.
← купити
Селфі-палиця Borofone BY11 Black
Soho.com.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Borofone BY11 Happy live broadcast holder (0.7m) Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Монопод-трипод BOROFONE BY11 Happy live Black (BY11B) BY11B
FOXTROT.UA (Київ)
221 грн.
← купити
Монопод для селфі Borofone BY11 трипод + знімний BT пульт Black
MAUDAU (Київ)
285 грн.
← купити
Borofone Селфі-палиця Borofone BY11 Black
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Селфі-монопод Borofone BY11 Happy live broadcast holder чорний
MAUDAU (Київ)
349 грн.
← купити
Кріплення для телефонa Borofone BY11 Happy live broadcast holder чорний
MAUDAU (Київ)
448 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Штатив-трипод Borofone BY11 Для смартфонів, Bluetooth-кнопка, чорний
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Штатив-трипод Borofone BY11 Для смартфонів, Bluetooth-кнопка, чорний
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Монопод-трипод для селфі бездротова селфі палиця з пультом ДК BOROFONE BY11 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Штатив Borofone BY11 Happy Black
Rozetka.ua (Київ)
377 грн.
← купити
Монопод-тренога BOROFONE BY11, Black
Rozetka.ua (Київ)
344 грн.
← купити
Монопод для селфі Borofone BY11 Happy з триногами + знімний BT пульт (Black) (184040)
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
265 грн.
← купити
Штатив-монопод Borofone BY11 Happy Black [136806]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монопод-Трінога Borofone BY11 Happy Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
255 грн.
← купити
Монопод для селфі Borofone BY11 трипод + знімний BT пульт Black
Rozetka.ua (Київ)
661 грн.
← купити
Штатив трипод телескопічний 70 см BOROFONE BY11 Happy селфі-палиця з пультом для гаджетів чорний
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Багатофункціональний Монопод для селфі Borofone BY11 Happy з триногою + знімний BT пульт Black
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black
Rozetka.ua (Київ)
278 грн.
← купити
Селфі-монопод-трипод BOROFONE BY11 Wireless з триножкою бездротова селфі палиця з пультом Чорний
Rozetka.ua (Київ)
237 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Монопод для селфі Borofone BY11 трипод + знімний BT пульт Black
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Селфі-монопод Borofone BY11 Black
Rozetka.ua (Київ)
322 грн.
← купити
Селфі-монопод трипод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Bluetooth 4.0 Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Монопод для селфі Borofone BY11 Happy з триногами + знімний BT пульт Black
Rozetka.ua (Київ)
307 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
321 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монопод для селфі (селфі-палка) bluetooth Borofone BY11 Happy з триногами + знімний BT пульт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Селфи-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Селфі-монопод BOROFONE BY11 Happy live broadcast holder Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Селфі-монопод Borofone BY11 Happy live broadcast holder Bluetooth до 7" 70 mAh Black (6941991104329)
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Штатив-трипод Borofone BY11 Для смартфонів, Bluetooth-кнопка, чорний
Rozetka.ua (Київ)
402 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BY11, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Borofone BY11. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Borofone BY11 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія