шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити саундбар Bose Smart Ultra за ціною від 43500 грн.
Відео 18Фото 15

Характеристики та опис Bose Smart Ultra

Вага проєктора (кг): 5.75; Габарити (мм): 1045х58х107; голосовий асистент: Google Assistant / Amazon Alexa; зі смартфона; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 7; HDMI: 1 шт.; Входи: оптичний; Dolby Atmos; Deezer; Apple Music; Spotify; бездротове підключення до ТВ; Bluetooth; Wi-Fi; Google Cast (Chromecast)
Колір
Формат звуку5.1.2
Тип встановленняполичний/настінний
Інтерфейси
ІнтерфейсиAirPlay 2
Google Cast (Chromecast)
Wi-Fi
Bluetooth / 5.0 /
бездротове підключення до ТВ
Стрімінгові сервісиSpotify
Apple Music
Deezer
АудіодекодериDolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
Dolby Atmos
Роз'єми
Входиоптичний
вхід управління ІЧ
Виходина сабвуфер
HDMI-вихід1 шт. / eARC /
Динаміки
Кількість динаміків7 шт.
Інше
Управлінняпульт ДК
зі смартфона
Google Assistant / Amazon Alexa
Споживана потужність65 Вт
Габарити (ШхВхГ)1045х58х107 мм
Вага проєктора5.75 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 43 500  до 67 830 грн.
Bose Smart Ultra Soundbar Black
Mirakustiki.ua (Київ)
67 830 грн.
← купити
Саундбар Bose Smart Ultra Soundbar Black (882963-2100/5140) 882963-2100/5140
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
43 500 грн.
← купити
Bose Smart Ultra Soundbar Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
61 499 грн.
← купити
Bose Bose Smart Ultra Soundbar White
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Саундбар Bose Smart Ultra Black
Lanota.com.ua (Львів)
53 999 грн.
← купити
Саундбар Bose Smart Ultra Soundbar White (882963-2200/5240)
Tv-mir.com.ua (Київ)
43 574 грн.
← купити
Bose Саундбар Bose Smart Ultra Soundbar Black (882963-2100/5140)
MTA.ua (Київ)
46 599 грн.
← купити
Bose Smart Ultra Soundbar White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Bose Smart Ultra Soundbar White офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Саундбар Bose Smart Ultra White
Lanota.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bose Smart Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар Bose Smart Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар Bose Smart Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія