шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Boxer (максимальний тиск)
≤ 100 бар
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мийка високого тиску Boxer BX-7011 за ціною від 1600 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Boxer BX-7011

Вага (кг): 1.5; Ємність акумулятора (Агод): 4; Напруга акумулятора (В): 36; Комплектний акумулятор: 2 шт.; Індукційний двигун; Джерело живлення: акумулятор; фільтр води; забір води з ємності; Змінних форсунок: форсунок 2 шт.; насадка-піногенератор; Насадки: універсальна 3 в 1; Температура води на вході: 40
Максимальний тиск
60 бар
Потужність
180 Вт
Витрата води
246 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Насадки
універсальна 3 в 1
насадка-піногенератор
форсунок 2 шт.
Функції та можливості
забір води з ємності
фільтр води
Джерело живлення
акумулятор
Індукційний (безщітковий) двигун
Комплектний акумулятор
2 шт.
Напруга акумулятора
36 В
Ємність акумулятора
4 Агод
Рівень шуму
85 дБ
Вага
1.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2200 грн.

від 1 600  до 2 495 грн.
Акумуляторна мийка високого тиску BOXER BX-7011, 36V, 60 Бар, 2 акумулятори 4000 мА·г, пінна насадка, кейс
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Акумуляторне миття високого тиску BOXER BX-7011, 36В, 60 Бар, 2 акумулятори 4000 мА·год, піногенератор, кейс (675468)
Rozetka.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити
Акумуляторна мийка високого тиску BOXER BX-7011 2 акб 36 В 4000 mAh кейс
Rozetka.ua (Київ)
1 600 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Boxer BX-7011, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мийка високого тиску Boxer BX-7011. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мийка високого тиску Boxer BX-7011 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія