шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон BOYA Mini-17

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити мікрофон BOYA Mini-17 за ціною від 1623 грн.
Відео 3Фото 3

Характеристики та опис BOYA Mini-17

Вага (г): 5; Час роботи (год): 6; Джерело живлення: акумулятор; Радіус дії (м): 100; бездротове підключення; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 80; Чутливість (дБ): -36; Діаграма спрямованості: Частотний діапазон (Гц): 20 – 16000; всеспрямований; Принцип дії: конденсаторний; Мікрофон: петличний; Радіосистема
Колір
Радіосистема
Мікрофонпетличний
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Частотний діапазон20 – 16000 Гц
Чутливість-36 дБ
Співвідношення сигнал/шум80 дБ
Частота дискретизації АЦП48 кГц
Розрядність АЦП16 біт
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
відключення мікрофона
Роз'єм підключенняUSB-C / ресивер /
Інше
Радіус дії100 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи6 год
Матеріал корпусапластик
Вага5 г
Комплектаціяресивер
трансмітер
вітрозахист
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2300 грн.

від 1 623  до 2 279 грн.
Мікрофонна радіосистема Boya mini-17 USB-C Black
Touch (Дніпро)
1 649 грн.
← купити
Мікрофон петличний бездротовий BOYA mini-17 (Type-C) black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
1 650 грн.
← купити
Мікрофон петличний бездротовий boya mini-17 (Type-C) black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 623 грн.
← купити
BOYA BOYA mini-17 (Type-C) black
MTA.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Мікрофон петличний бездротовий BOYA mini-17 (Type-C) black ZP-00000008553
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 660 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон BOYA Mini-17 USB-C для Android та ноутбуків, AI голос, шумозаглушення
Rozetka.ua (Київ)
1 945 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема Boya mini-17 USB-C Black [153268]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Мікрофон петличний бездротовий BOYA mini-17 (Type-C) black
Rozetka.ua (Київ)
2 142 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон для телефону BOYA Mini-17
Rozetka.ua (Київ)
2 096 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон BOYA Mini-17 петличний для запису відео та аудіо на телефон ноутбук з Type-C
Rozetka.ua (Київ)
2 187 грн.
← купити
Мікрофон петличний бездротовий BOYA mini-17 (Type-C) black
Rozetka.ua (Київ)
2 156 грн.
← купити
Бездротовий петличний мікрофон Boya Mini-17 (USB Type-C, Android, 3 рівні шумозаглушення, дальність до 100 метрів) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон BOYA Mini-17 Type-C 1 мікрофон Black
Rozetka.ua (Київ)
2 279 грн.
← купити
Бездротовий міні-петличний мікрофон Boya Mini-17 Type-C для Android та iPhone
Rozetka.ua (Київ)
1 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BOYA Mini-17, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон BOYA Mini-17. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон BOYA Mini-17 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія