шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Фільтр для води BRITA Style Essential

Ціни103Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити фільтр для води BRITA Style Essential за ціною від 999 грн.
Фото 3

Характеристики та опис BRITA Style Essential

Габарити (см): 23.9x27.3x10.5; Індикатор заміни картриджів; важкі метали; хлор;якшення (накип); пом' органічні домішки; Види фільтрації: механічні домішки; Призначення: для холодної води;єм глечика (л): 2.4; Об' Тип: глечик
Типглечик
Об'єм глечика2.4 л / 1.4 л відфільтрованої води /
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Види фільтраціїмеханічні домішки
органічні домішки
пом'якшення (накип)
хлор
важкі метали
Підключення та картриджі
Індикатор заміни картриджів
Додатково
Габарити23.9x27.3x10.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 2 356 грн.
Фільтр-глечик Brita Style Essential Mxpro 2.4л (1.4л очищеної води) з картриджем, блакитний (1058042) 1058042
Moyo.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Фільтр-глечик Brita Style Essential MXPro 2.4 л (1.4 л очищеної води) + 2 картриджі білий (1057795)
Stls.store (Київ)
1 553 грн.
← купити
Brita 1057795
Mallprix.com (Київ)
1 260 грн.
← купити
Фільтр-глечик BRITA Style Essential сірий 2,4 л 1058042
Drop.ua (Київ)
← купити
Фільтр-глечик BRITA Style Essential Mxpro Sandy + 2 картриджі (1057797) 1057797
FOXTROT.UA (Київ)
1 499 грн.
← купити
Фільтр-глечик BRITA Style Essential MXPro 2.4 л Sandy (1057797) + 2 картриджа
ТЕХНОточка (Київ)
1 350 грн.
← купити
Brita Style Essential Mxpro песочный StyleEssentialMxproпесочный
COMFY.ua (Київ)
← купити
Фільтр-глечик Brita Style Essential MXPro 2.4л (1.4л очищеної води) + 2 картриджа білий 1057795
Comtrading.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити
Фільтр-глечик Brita Style Essential MXPro 2.4л + 2 картриджа білий (1057795) 1057795
Brain.com.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Фільтр-глечик Brita Style Essential Mxpro пісочний (1058041)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BRITA Style Essential, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фільтр для води BRITA Style Essential. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фільтр для води BRITA Style Essential у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія