шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити сковорода Brizoll Monolith M2660P-6 за ціною від 1074 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Brizoll Monolith M2660P-6

Країна походження бренду: Україна; Комплектація: кришка; використання в духовці; допоміжна ручка; носик для зливу; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття: немає; Матеріал ручок: чавун; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: чавун; Висота стінок (см): 6.5; Товщина стінок (мм): 3.8
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
26 см
Об'єм
2.62 л
Товщина дна
4.4 мм
Товщина стінок
3.8 мм
Висота стінок
6.5 см
Вага
3.37 кг
Матеріал сковороди
чавун
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
чавун
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
носик для зливу
допоміжна ручка
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1500 грн.

від 1 074  до 1 926 грн.
Сковорода Brizoll Monolith чавунна з литою ручкою та скляною кришкою 260х60 мм (M2660P-6) M2660P-6
Itbox.ua (Київ)
1 433 грн.
← купити
Сковорода Brizoll Monolith чавунна з литою ручкою та скляною кришкою 260х60 мм (M2660P-6) M2660P-6
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сковорода чавунна 26 см з литою ручкою та скляною кришкою BR-M2660P-6-602
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 259 грн.
← купити
Сковорода чавунна Brizoll Monolith з литою ручкою та скляною кришкою 260х60 мм (M2660P-6)
Rozetka.ua (Київ)
1 444 грн.
← купити
Сковорода універсальна Brizoll M2660P-6 26 см 4572659
Rozetka.ua (Київ)
1 109 грн.
← купити
Сковорода універсальна Brizoll M2660P-6 26 см
Rozetka.ua (Київ)
1 197 грн.
← купити
Сковорода чавунна 26 см з литою ручкою та скляною кришкою (M2660P-6)
Rozetka.ua (Київ)
1 385 грн.
← купити
Сковорода Brizoll Monolith чавунна з литою ручкою і скляною кришкою 260х60 мм (M2660P-6)
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Сковорода універсальна Brizoll Monolith 26 см чавунна чорна (M2660P-6)
Rozetka.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Сковорода Brizoll Monolith чавунна з литою ручкою та скляною кришкою 260х60 мм (M2660P-6)
Rozetka.ua (Київ)
1 926 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brizoll Monolith M2660P-6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Brizoll Monolith M2660P-6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Brizoll Monolith M2660P-6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія