шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пальник BRS 29B за ціною від 3519 грн.
Відео 3Фото 16

Характеристики та опис BRS 29B

Вага (г): 604; Габарити (мм): 170x100; Регулятор потужності;єм заправки (мл): 450; Об' Час закіпання 1 л води (с): 60; Витрата палива (г/год): 185; Потужність (Вт): 2120; Паливо: рідке паливо; Тип: пальник
Тип
пальник
Паливо
рідке паливо
Потужність
2120 Вт
Витрата палива
185 г/год
Час закіпання 1 л води
60 с
Об'єм заправки
450 мл
Регулятор потужності
Попередній підігрів
Діаметр конфорки
19 см
Вітрозахист
Балон в комплекті
Чохол в комплекті
Матеріал
метал
Габарити
170x100 мм
Вага
604 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 519  до 5 382 грн.
Рідкопаливний пальник "Прімус" BRS-29B BRS-29B
Moyo.ua (Київ)
4 140 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Жидкотопливная горелка примус BRS-29B
Fonarik.com (Харків)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B(BRS-29B)
АЛЛО (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Dinastiya.com.ua (Київ)
3 519 грн.
← купити
Пальник рідкопаливний BRS BRS-29B
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пальник рідкопаливний BRS 29B (1047-BRS-29B)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник BRS примус (BRS-29B)
MAUDAU (Київ)
← купити
Пальник примус BRS-29B рідкопаливний
MAUDAU (Київ)
← купити
Кемпінговий рідкопаливний пальник примус BRS-29B
MAUDAU (Київ)
4 139 грн.
← купити
Кемпінговий паливний паливний BRS-29B бензиновий для туристів та активного відпочинку примус для приготування їжі (VIL-O33P)
Rozetka.ua (Київ)
4 653 грн.
← купити
Пальник BRS-29B рідкопаливний примус потужність 2120 Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 014 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B 4924813
Rozetka.ua (Київ)
5 175 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
4 428 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B з витратою пального 185 г/год та потужністю 2120 ват
Rozetka.ua (Київ)
4 418 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кемпінговий паливний паливний pro version BRS-29B бензиновий для туристів та активного відпочинку примус для приготування їж
Rozetka.ua (Київ)
4 740 грн.
← купити
Кемпінговий паливний паливний BRS-29B бензиновий для туристів та активного відпочинку примус для приготування їжі (LIV-S11C)
Rozetka.ua (Київ)
4 697 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
4 141 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B витрата палива 185 г/год 2120 ват
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник BRS 29B
Rozetka.ua (Київ)
4 885 грн.
← купити
Рідкопаливна горілка примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
4 595 грн.
← купити
Рідкопаливна горілка примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливна горілка примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
5 382 грн.
← купити
Рідкопаливна горілка примус BRS-29B
Rozetka.ua (Київ)
5 168 грн.
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B (2120 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B витрата палива 185 г/год 2120 ват
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рідкопаливний пальник примус BRS-29B (A-016740)
Rozetka.ua (Київ)
4 997 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BRS 29B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пальник BRS 29B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пальник BRS 29B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія