шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Bugs Aera 360 за ціною від 7350 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Bugs Aera 360

Вага (кг): 12;ятиточкові; Тип ременів: п' анатомічна подушка; база ISOFIX: база ISOFIX; висоти ременів; висоти підголівника; нахилу спинки; Індикатор правильного встановлення; Рекомендований зріст (см): 40 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); 2 (15 – 25 кг); 1 (9 – 18 кг); Вагова група: 0+ (0 – 13 кг)
Колір
Вагова група
0+ (0 – 13 кг)
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
1 – 12 місяців
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
40 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
ніжка упору в підлогу
Розміщення
по ходу руху
проти ходу руху
Індикатор правильного встановлення
Регулювання
нахилу спинки / 4 положення в обох напрямках /
висоти підголівника / 10 положень /
висоти ременів
поворотна система
Оснащення
база ISOFIX
знімний чохол
анатомічна подушка
Тип ременів
п'ятиточкові
Вага
12 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 350  до 7 499 грн.
Автокрісло Bugs Aera 360 Forest Pine (група від 0 до 36 кг) 4823056520010
Rozetka.ua (Київ)
7 350 грн.
← купити
Автокрісло Bugs Aera 360 Shadow Grey (група від 0 до 36 кг) 4823056520003
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Bugs Aera 360 Iron Grey (група від 0 до 36 кг) 4823056520089
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокрісло поворотне Bugs™ Aera 360° від народження до 12 років (0-36 кг) Shadow Grey Графітовий сірий (4823056520003)
Rozetka.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Bugs Aera 360, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Bugs Aera 360. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Bugs Aera 360 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія