шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 2Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 2967 грн.

Серия CAM 324

Модифікації CAM 324 1
Характеристики [324 7x16/5x100 ET40 DIA67,1]
Ширина диска
7 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
67.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3700 грн.

від 2 967  до 3 261 грн.
CAM 324 (R16 W7.0 PCD5x100 ET40 DIA67.1) хром
Autoshini.ua (Київ)
2 988 грн.
← купити
Диски CAM 324 7x16 5x100 ET40 DIA67,1 (хром)
Shinportal.com (Запоріжжя)
2 967 грн.
← купити
CAM 324 7x16 5x100 ET40 DIA67.1 Chrom
Rozetka.ua (Київ)
3 261 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати CAM 324 7x16/5x100 ET40 DIA67,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія