шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Canton Townus 50

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Canton Townus 50 за ціною від 40086 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Canton Townus 50

Загальний частотний діапазон (Гц): 30 – 40000; Сумарна потужність (Вт): 85; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 2.5; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг2.5
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера0.4 / 3 кГц
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність85 Вт
Загальний частотний діапазон30 – 40000 Гц
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка154 мм
Габарити центрального каналу (ВхШхГ)17х50х28 см
Вага8.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 40 086  до 41 718 грн.
Canton Townus 50 Black
Mirakustiki.ua (Київ)
40 086 грн.
← купити
Canton Townus 50 White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Canton Townus 50 Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
41 718 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canton Townus 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Canton Townus 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Canton Townus 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія