шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор Canyon CND-GP02 за ціною від 689 грн.

Характеристики та опис Canyon CND-GP02

Задні кнопки: 4; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 14; Довжина кабелю (м): 2; Підключення: дротове; PlayStation 3; Switch; Android; Сумісність з платформами: ПК (Windows)
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
PlayStation 3
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  1100 грн.

від 689  до 1 586 грн.
Геймпад CANYON Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02) CND-GP02
Artline.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Canyon Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired Blue Yellow
MTA.ua (Київ)
689 грн.
← купити
Canyon CND-GP02
Mallprix.com (Київ)
746 грн.
← купити
Геймпад Canyon CND-GP02 USB
Click.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02) CND-GP02
Itbox.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02) CND-GP02
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02
Tomdom.in.ua (Львів)
1 586 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4 in 1 (CND-GP02) Crystal CND-GP02
Telemart.ua (Київ)
← купити
Геймпад CANYON Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 Crystal (CND-GP02) CND-GP02
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Геймпад Canyon GP-02 Wired RGB 4in1 (CND-GP02) Crystal CND-GP02
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Canyon, дротовий геймпад для Windows/PS3/Android media box/android tv/Nintendo Switch, кабель 2M, 152*110*55 мм, 215 г CND-G
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Геймпад CANYON GP-02
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад Canyon Canyon Brighter GP-02 Wired RGB (CND-GP02 USB) CND-GP02
4user.com.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP02 (CND-GP02) CND-GP02
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02
Tv-mir.com.ua (Київ)
902 грн.
← купити
Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02) BrighterGP-02WiredRGB4in1PS3/AndroidBOX-
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired Crystal (CND-GP02)
MAUDAU (Київ)
1 091 грн.
← купити
Геймпад Canyon GP-02 `Brighter`, Blue/Yellow, для ПК / PS3 / Android / Nintendo Switch, 22 кнопки (12 програмованих), подвій
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
874 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired Crystal (CND-GP02) CND-GP02
Compx.ua (Київ)
← купити
Дротовий геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02
Zaua.store (Львів)
1 580 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired Crystal (CND-GP02)
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад Canyon GP-02 для ПК/PS3/Android/Nintendo Switch 22 кнопки подвійна вібрація RGB підсвічування 2 м Blue/Yellow (CND-G
MAUDAU (Київ)
927 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal
Rozetka.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02)
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити
Геймпад Canyon GP-02 "Brighter", Blue/Yellow, для ПК / PS3 / Android / Nintendo Switch, 22 кнопки (12 програмованих), подвій
Rozetka.ua (Київ)
1 066 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02
Rozetka.ua (Київ)
1 055 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired Crystal (CND-GP02)
Rozetka.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter CND-GP02
Rozetka.ua (Київ)
1 164 грн.
← купити
Геймпад Canyon Brighter GP-02 Wired RGB 4in1 PS3/Android BOX-TV/Nintendo Crystal (CND-GP02)
Rozetka.ua (Київ)
1 065 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canyon CND-GP02, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Canyon CND-GP02. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Canyon CND-GP02 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія