шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прасувальна дошка Casa Si Elegance Plus за ціною від 3081 грн.

Характеристики та опис Casa Si Elegance Plus

Макс. висота (см): 92; регулювання висоти; підставка для праски; Розмір робочої поверхні (см): 125х42; Матеріал стільниці: металева сітка; Тип: підлогова
Тип
підлогова
Матеріал стільниці
металева сітка
Розмір робочої поверхні
125х42 см
Функції та можливості
підставка для праски
регулювання висоти
Макс. висота
92 см
Мін. висота
70 см
Вага
5.24 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 081  до 3 936 грн.
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 Grey/Blue Zigzag (CS93589G) DAS303519
Boom-ua.com (Київ)
3 081 грн.
← купити
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 Grey/Blue Zigzag (CS93589G)
Clever-market.com.ua (Одеса)
3 423 грн.
← купити
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 Grey/Blue Zigzag (CS93589G) DAS303519
Comtrading.ua (Київ)
3 778 грн.
← купити
Прасувальна дошка Casa Si Elegance 125x41 см 8 позицій висоти сітчаста сталь підставка під праску з ободом Grey/Blue Zigzag
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 сіро-синя гладильна поверхня для одягу та текстилю (675542)
Rozetka.ua (Київ)
3 482 грн.
← купити
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 Grey/Blue Zigzag (CS93589G)
Rozetka.ua (Київ)
3 936 грн.
← купити
Прасувальна дошка Casa Si Elegance 125x41 см сталева з підставкою для праски колір сірий із синім зигзагом
Rozetka.ua (Київ)
3 288 грн.
← купити
Дошка для прасування Casa Si Elegance 125x41 Grey/Blue Zigzag (CS93589G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casa Si Elegance Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прасувальна дошка Casa Si Elegance Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прасувальна дошка Casa Si Elegance Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія