шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Casio (стать)

Ціни12Опис Відгуки10Обговорення  Корисне1
Купити наручний годинник Casio B640WB-1A за ціною від 2980 грн.
Відео 15Фото 9

Характеристики та опис Casio B640WB-1A

Товщина (мм): 9; Діаметр (ширина) (мм): 35; Захист від води: 50 WR / 5 ATM; Застібка: кліпса (розкладається); Колір ремінця: чорний; Ремінець: браслет сталь; Матеріал скла: пластик; Колір корпуса: чорний; Матеріал корпуса: пластик; дата (місяць року); дата (число місяця); день тижня; таймер; секундомір
Рейтинг моделі: 4 з 5 (10 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Точність хода+/- 30 с/міс
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатацифровий
Підсвічуванняелектронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
таймер
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
Корпус та ремінець
Форма корпусабочкоподібна
Матеріал корпусапластик
Колір корпусачорний
Матеріал склапластик
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцячорний
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води50 WR / 5 ATM
Діаметр / ширина35 мм
Товщина9 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4200 грн.

0
2
3
5
Лучше выбрать: корпус - пластик, ремешок - пластик, цена снизится в 2 раза.
26 вересня 2017, 11:46 #
Переваги:Электронная начинка нареканий не вызывает. 49г - это реально лёгкие часы. Качество полиграфии под пластиковым стеклом - на 110%.

Недоліки:Задняя крышка несколько раз вырывала волоски с руки - большие сомнения в заявленной герметичности. Долговечность конструкции вряд ли превышает полностью пластиковую и при этом краска под метал быстро слазит.

Коментар:Покупалось ради надёжного стального ремешка. По факту - используются фольговые технологии: ремешок очень лёгкий, надёжность - относительна, без особых изысков. Надо верить людям, когда говорят - корпус пластик, с корпуса через две недели носки началась слазить краска под метал на гранях. Пластик - белый. Вес модели - 49г, большая часть приходится на ремешок. Корпус - пластик, ремешок - металл, цена увеличена в 2 раза.

Не суждено мне купить Casio.
1 липня 2016, 15:53 #
Переваги:Раскрученная фирма.

Недоліки:У часов известного бренда, сломалось ушко... ПОЗОР!

Коментар:Ношу более 15 лет часы электроника 52Б. Много раз купалиь в реке и один раз в красном море. Сотню раз падали на твердый пол. Из недостатков - низкая стоимость и не ломаются. На худой конец стекло бы поцарапалось. Но нет же, не царапается сволочь!

Показано 2 з 10 відгуків
ще 8 відгуків
від 2 980  до 5 616 грн.
Годинник Casio B-640WB-1ADF
Titan.ua (Львів)
4 350 грн.
← купити
Casio B640WB-1A
Time4you.com.ua (Харків)
2 980 грн.
← купити
Чоловічий годинник B640WB-1A B640WB-1AEF
Planetwatch.com.ua (Харків)
3 706 грн.
← купити
Casio B640WB-1A
Timespot.com.ua (Харків)
3 000 грн.
← купити
Casio B640WB-1A
in-z-box.com (Харків)
3 030 грн.
← купити
Casio B640WB-1A
Taketime.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник Casio B640WB-1A
Bezel.com.ua (Черкаси)
3 047 грн.
← купити
Часи наручні Casio B640WB-1A
Rozetka.ua (Київ)
5 616 грн.
← купити
Годинник Casio B-640WB-1ADF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник Casio B640WB-1A MISC
Rozetka.ua (Київ)
4 068 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casio B640WB-1A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Casio B640WB-1A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Casio B640WB-1A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія