шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник Casio GBD-100 за ціною від 7470 грн.
Відео 35Фото 14

Характеристики та опис Casio GBD-100

Вага (г): 69; Розміри (мм): 58x49x17; Ступінь захисту: 200 WR (20 ATM); Ремінець: знімний; Матеріал корпуса: пластик; акселерометр; Захист циферблата: скло; Тип: монохромний; Форма: круглий; вібрація; звуковий сигнал; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v4.2; Тип: смартгодинник
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
акселерометр
Час роботи (активний режим)
8640 год / 1 рік /
Ступінь захисту
200 WR (20 ATM)
Розміри (без ремінця)
58x49x17 мм
Вага
69 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  10500 грн.

від 7 470  до 16 500 грн.
Чоловічий годинник GBD-100-1A7ER
Goodtime.com.ua (Харків)
7 499 грн.
← купити
Casio GBD-100-1
Time4you.com.ua (Харків)
7 480 грн.
← купити
Casio GBD-100-1E
Taketime.com.ua (Харків)
7 880 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio G-Shock GBD-100-1B
Bezel.com.ua (Черкаси)
11 250 грн.
← купити
Чоловічий Годинник GBD-100-1ER
Planetwatch.com.ua (Харків)
8 416 грн.
← купити
Casio GBD-100-1E
Timespot.com.ua (Харків)
7 770 грн.
← купити
Годинник Casio G-SHOCK GBD-100-1ER GBD-100-1E
Diagonal.in.ua (Ужгород)
8 597 грн.
← купити
Чоловічий годинник GBD-100-1A7ER
Chasovyk.com.ua (Харків)
8 434 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio GBD-100-1A7ER
Origwatch.com.ua (Харків)
8 961 грн.
← купити
Casio GBD-100-1E
in-z-box.com (Харків)
← купити
Годинник Casio GBD-100-1
Allwatch.com.ua (Харків)
7 470 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1A7ER
MAUDAU (Київ)
← купити
Годинник Casio GBD-100-1 MISC
Rozetka.ua (Київ)
9 108 грн.
← купити
Чоловічий годинник GBD-100-1ER
Goodtime.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник GBD-100-2ER
Goodtime.com.ua (Харків)
7 559 грн.
← купити
Чоловічий годинник GBD-100SM-1ER
Goodtime.com.ua (Харків)
9 403 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio G-SHOCK GBD-100-1
Bezel.com.ua (Черкаси)
14 940 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio G-SHOCK GBD-100-2
Bezel.com.ua (Черкаси)
← купити
Чоловічий годинник Casio G-SHOCK GBD-100-1A7
Bezel.com.ua (Черкаси)
← купити
Годинник Casio GBD-100LM-1E
Bezel.com.ua (Черкаси)
16 500 грн.
← купити
Годинник Casio GBD-100-2E
Bezel.com.ua (Черкаси)
8 140 грн.
← купити
Годинник Casio GBD-100-1E
Bezel.com.ua (Черкаси)
8 250 грн.
← купити
Годинник Casio GBD-100-1A7
Bezel.com.ua (Черкаси)
8 360 грн.
← купити
Casio GBD-100-2E
Timespot.com.ua (Харків)
7 980 грн.
← купити
Casio GBD-100SM-1E
Timespot.com.ua (Харків)
10 170 грн.
← купити
Casio GBD-100-2E
Taketime.com.ua (Харків)
← купити
Casio GBD-100SM-1E
Taketime.com.ua (Харків)
9 870 грн.
← купити
Чоловічий годинник GBD-100-1ER
Chasovyk.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник GBD-100-2ER
Chasovyk.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник GBD-100SM-1ER
Chasovyk.com.ua (Харків)
8 820 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio GBD-100-1ER
Origwatch.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник Casio GBD-100-2ER
Origwatch.com.ua (Харків)
← купити
Чоловічий годинник Casio GBD-100SM-1ER
Origwatch.com.ua (Харків)
9 371 грн.
← купити
Casio GBD-100-1A7
in-z-box.com (Харків)
7 900 грн.
← купити
Casio GBD-100-1A7
Taketime.com.ua (Харків)
7 800 грн.
← купити
Casio GBD-100LM-1E
Taketime.com.ua (Харків)
15 750 грн.
← купити
Casio GBD-100-1A7
Timespot.com.ua (Харків)
7 750 грн.
← купити
Casio GBD-100-2E
in-z-box.com (Харків)
← купити
Casio GBD-100SM-1E
in-z-box.com (Харків)
9 980 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1ER
MAUDAU (Київ)
← купити
Чоловічий годинник Casio G-Shock G-Squad GBD-100-2ER
MAUDAU (Київ)
← купити
Чоловічий годинник Casio G-Shock G-Squad GBD-100SM-1ER
MAUDAU (Київ)
← купити
Наручний годинник Casio G-SHOCK GBD-100-1A7ER
Rozetka.ua (Київ)
10 510 грн.
← купити
Наручний годинник Casio G-SHOCK GBD-100-1ER
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наручний годинник Casio GBD-100-1
Rozetka.ua (Київ)
8 500 грн.
← купити
Годинник CASIO GBD-100-1A7ER
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник CASIO GBD-100-1ER
Rozetka.ua (Київ)
10 040 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casio GBD-100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Casio GBD-100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Casio GBD-100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія