шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Casio (стать)

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити наручний годинник Casio HDC-700-3A3 за ціною від 2680 грн.
Відео 20Фото 2

Характеристики та опис Casio HDC-700-3A3

Вага (г): 49; Товщина (мм): 16.6; Діаметр (ширина) (мм): 49; Захист від води: 100 WR / 10 ATM; Застібка: класична (з пряжкою); Колір ремінця: зелений; Ремінець: ремінець каучук; Матеріал скла: пластик; Колір корпуса: бежевий; Матеріал корпуса: пластик; світовий час; дата (місяць року); дата (число місяця)
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатазмішаний
Розмітка циферблатамітки
Колірбежевий
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття/електронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
таймер
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
світовий час
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусапластик
Колір корпусабежевий
Матеріал склапластик
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцязелений
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води100 WR / 10 ATM
Діаметр / ширина49 мм
Товщина16.6 мм
Вага49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
HDC-700 — агрессивные и бюджетные ана-диджи
від 2 680  до 8 363 грн.
Годинник Casio TIMELESS COLLECTION HDC-700-3A3VEF
Vector-d.ua (Дніпро)
4 460 грн.
← купити
Чоловічий годинник CASIO ILLUMINATOR HDC-700-3A3VEF
Thewatch.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник HDC-700-3A3VEF
Chasovyk.com.ua (Харків)
3 578 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio HDC-700-3A3VEF
Origwatch.com.ua (Харків)
3 802 грн.
← купити
Чоловічий годинник HDC-700-3A3VEF
Goodtime.com.ua (Харків)
2 793 грн.
← купити
Годинник Casio HDC-700-3A3VDF
Titan.ua (Львів)
← купити
Часы Casio TIMELESS COLLECTION HDC-700-3A3VEF
Deka.ua (Київ)
← купити
Casio HDC-700-3A3
Time4you.com.ua (Харків)
2 770 грн.
← купити
Часы Casio TIMELESS COLLECTION HDC-700-3A3VEF
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник HDC-700-3A3VEF
Planetwatch.com.ua (Харків)
3 353 грн.
← купити
Casio HDC-700-3A3VEF
in-z-box.com (Харків)
2 700 грн.
← купити
Casio HDC-700-3A3VEF
Taketime.com.ua (Харків)
← купити
Casio HDC-700-3A3VEF
Timespot.com.ua (Харків)
2 680 грн.
← купити
Годинник Casio HDC-700-3A3VEF
Allwatch.com.ua (Харків)
2 760 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio HDC-700-3A3VEF
Bezel.com.ua (Черкаси)
4 230 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio HDC-700-3A3
Сasio.com.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник Casio Timeless Collection HDC-700-3A3VEF
MAUDAU (Київ)
← купити
Часи наручні Casio HDC-700-3A3
Rozetka.ua (Київ)
5 751 грн.
← купити
Годинник Casio Timeless Collection HDC-700-3A3VEF
MAUDAU (Київ)
← купити
Годинник CASIO HDC-700-3A3VEF
MAUDAU (Київ)
← купити
Наручний годинник Casio HDC-700-3A3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник Casio HDC-700-3A3VDF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник Casio HDC-700-3A3 MISC
Rozetka.ua (Київ)
4 068 грн.
← купити
Годинник чоловічий Casio HDC-700-3A3
Rozetka.ua (Київ)
3 800 грн.
← купити
Наручний годинник Casio HDC-700-3A3VEF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник Casio HDC-700-3A3 стильний хакі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник CASIO HDC-700-3A3
Rozetka.ua (Київ)
4 260 грн.
← купити
Чоловічий Японський Кварцовий CASIO HDC-700-3A3VEF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чоловічі наручні годинники Casio HDC-700-3A3VEF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Годинник CASIO HDC-700-3A3V
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чоловічий годинник Casio HDC-700-3A3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Часы CASIO HDC-700-3A3VEF
Rozetka.ua (Київ)
8 363 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casio HDC-700-3A3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Casio HDC-700-3A3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Casio HDC-700-3A3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія