шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Casio (стать)

Ціни13Опис Відгуки2Обговорення  Корисне
Купити наручний годинник Casio MTP-1308D-1A2 за ціною від 2600 грн.
Відео 4Фото 7

Характеристики та опис Casio MTP-1308D-1A2

Вага (г): 123; Товщина (мм): 9; Діаметр (ширина) (мм): 44; Захист від води: 50 WR / 5 ATM; Застібка: кліпса (розкладається); Колір ремінця: нержавіюча сталь; Ремінець: браслет сталь; Матеріал скла: мінеральне; Колір корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; дата (число місяця); Підсвічування: люмінесцентне покриття
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Колірчорний
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття
Функції та можливостідата (число місяця)
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води50 WR / 5 ATM
Діаметр / ширина44 мм
Товщина9 мм
Вага123 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

від 2 600  до 3 860 грн.
Чоловічий годинник MTP-1308D-1A2VEF
Chasovyk.com.ua (Харків)
3 100 грн.
← купити
Чоловічий годинник Casio MTP-1308D-1A2VEF
Origwatch.com.ua (Харків)
3 293 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1308D-1A2VEF
Goodtime.com.ua (Харків)
2 624 грн.
← купити
Casio MTP-1308D-1A2
Time4you.com.ua (Харків)
2 610 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1308D-1A2VDF
Planetwatch.com.ua (Харків)
3 341 грн.
← купити
Годинник Casio MTP-1308D-1A2VDF
Allwatch.com.ua (Харків)
2 600 грн.
← купити
Чоловічі годинники Casio MTP-1308D-1A2VDF
Bezel.com.ua (Черкаси)
3 690 грн.
← купити
Годинник Casio MTP-1308D-1A2 MISC
Rozetka.ua (Київ)
3 468 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1308D-1A2VDF
Rozetka.ua (Київ)
3 088 грн.
← купити
Наручний годинник Casio MTP-1308D-1A2
Rozetka.ua (Київ)
3 860 грн.
← купити
Чоловічий годинник MTP-1308D-1A2VDF
Rozetka.ua (Київ)
3 734 грн.
← купити
Наручні годинники CASIO MTP-1308D-1A2VDF
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Casio MTP-1308D-1A2 чоловічий кварцовий годинник сталевий браслет
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Casio MTP-1308D-1A2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Casio MTP-1308D-1A2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Casio MTP-1308D-1A2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія