шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити кавоварка Catler ES 700 за ціною від 5179 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис Catler ES 700

Вага (кг): 4.36; Габарити (см): 16х32х37; Потужність (Вт): 1350; Резервуар для молока: Тиск (бар): 15;єм резервуара (л): 0.8; Об' Порцій за 1 раз: 1; Cafissimo; Dolce Gusto; Сумісні капсули: Nespresso Original; в капсулах; Кава: мелена; Тип: капсульна
Колір
Типкапсульна
Кавамелена
в капсулах
Сумісні капсулиNespresso Original
Дольче Густо
Cafissimo
Програми і регулювання
Регулюванняоб'єм напою / 3 рівня /
Характеристики
Порцій за 1 раз1 шт.
Резервуар для води0.8 л
Тиск15 бар
Макс. висота чашки120 мм
Інше
Споживана потужність1350 Вт
Габарити (ШхВхГ)16х32х37 см
Вага4.36 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  6750 грн.

від 5 179  до 8 757 грн.
Кавоварка CATLER ES 700 Porto Black-Grey (ES700PORTOBG) ES700PORTOBG
FOXTROT.UA (Київ)
5 799 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler ES 700 Porto BG Black/Grey (ES700PORTOBG)
Touch (Дніпро)
5 689 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto ES700PORTOBG
ШО (Київ)
5 963 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto ES700PORTOBG
Moyo.ua (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка эспрессо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG) ES700PORTOBG
Openshop.ua (Київ)
5 620 грн.
← купити
CATLER PORTO ES700PORTOBG
Pro100market.com.ua (Київ)
5 454 грн.
← купити
CATLER PORTO ES700PORTOBG
Vodogreyka.com.ua (Київ)
5 481 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto ES700PORTOBG
Цифра (Київ)
5 685 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto ES700PORTOBG
Stls.store (Київ)
5 742 грн.
← купити
Catler ES700PORTOBG
Mallprix.com (Київ)
5 621 грн.
← купити
Catler Catler ES 700 Porto BG
Венкон (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кавоварка CATLER ES 700 PORTO BG
ТЕХНОточка (Київ)
5 690 грн.
← купити
Кавоварка Catler ES700PORTOBG
Click.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
CATLER PORTO ES700PORTOBG
1smarty.com.ua (Київ)
5 426 грн.
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES 700 Porto BG
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 476 грн.
← купити
Капсульная кофеварка эспрессо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG) UA ES700PORTOBG
Sota.store (Київ)
← купити
Кавоварка Catler ES700PORTOBG
icom.net.ua (Київ)
5 446 грн.
← купити
Кавоварка Catler капсульна Porto 0.8л ES700PORTOBG
Citrus.ua (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Catler ES 700 Porto BG
Denika.ua (Харків)
5 764 грн.
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Timesport.com.ua (Львів)
5 657 грн.
← купити
Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 754 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto es700portobg чорно-сірий
Tviy-Dim.com (Київ)
5 743 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto 0.8 л чорно-сіра (ES700PORTOBG)
MAUDAU (Київ)
← купити
Кавоварка Catler капсульна Porto (ES700PORTOBG)
Кібернетики (Київ)
← купити
Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG) ES700PORTOBG
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 631 грн.
← купити
Капсульная кофеварка эспрессо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Foroom.com.ua (Київ)
5 179 грн.
← купити
Catler ES700PORTOBG
COMFY.ua (Київ)
← купити
Catler Кавоварка Catler ES 700 Porto Black Gray
MTA.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
CATLER Catler Porto ES700PORTOBG
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Timesport.com.ua (Львів)
5 382 грн.
← купити
Капсульна кавоварка еспресо Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 391 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
7 014 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
6 160 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler ES700PORTOBG 1350 Вт чорна із сірим
Rozetka.ua (Київ)
8 757 грн.
← купити
Кавоварка Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
6 408 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler ES 700 Porto BG Black/Grey (ES700PORTOBG) [156660]
Rozetka.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
6 379 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
7 083 грн.
← купити
Капсульна кофеварка еспресо Catler ES 700 Porto BG
Rozetka.ua (Київ)
6 686 грн.
← купити
Кавоварка капсульна Catler Porto ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
6 949 грн.
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
7 207 грн.
← купити
Кавоварка Catler капсульна Porto, 0.8л, капсули, мелена кава, чорно-сірий es700portobg
Rozetka.ua (Київ)
6 263 грн.
← купити
Catler ES 700 Porto BG (ES700PORTOBG)
Rozetka.ua (Київ)
6 544 грн.
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG Catler ES700PORTOBG 956091
Rozetka.ua (Київ)
7 655 грн.
← купити
Капсульна кавоварка Catler ES700PORTOBG
Rozetka.ua (Київ)
6 796 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Catler ES 700, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Catler ES 700. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Catler ES 700 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія