шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліжечко Chicco Next2Me Forever за ціною від 18999 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Chicco Next2Me Forever

Розміри ліжечка (см): 121х74х91; Спальне місце (см): 110х58; Колеса з фіксаторами; Боковина, що відкривається; Бічні стінки: глухі/сітка; Торцеві стінки: глухі; Днище: суцільне; Гойдаючий механізм: маятник (поперечний); Матеріал: метал; Тип: приставна
Колір
Типприставна
Матеріалметал
Конструкція
Гойдаючий механізммаятник (поперечний)
Днищесуцільне
Торцеві стінкиглухі
Бічні стінкиглухі/сітка
Боковина, що відкривається
Додатково
Комплектується матрацом
Колеса з фіксаторами
Інше
Спальне місце110х58 см
Розміри ліжечка121х74х91 см / 121х74х108 см /
Вага20.7 кг
Країна походження брендуІталія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 999  до 25 398 грн.
Ліжечко Chicco Next2Me Forever темно-сіре 3 в 1 (79650.77) 79650.77
Будинок Іграшок (Київ)
20 989 грн.
← купити
Дитяче ліжечко Chicco Next2Me 3 в 1 Forever темно-сіре (79650.77)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ліжечко CHICCO 3 в 1 Next2Me Forever dark grey (79650.77) 79650.77
FOXTROT.UA (Київ)
22 116 грн.
← купити
Дитяче ліжко 3 в 1 Chicco Next2Me Forever, кол.77 темно-сіре (79650.77)
АЛЛО (Київ)
20 990 грн.
← купити
Ліжечко Chicco 3 в 1 Next2Me Forever dark grey (79650.77) 79650.77
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліжечко Chicco Next2Me Forever 3 в 1 бежевий (79650.10) 79650.10
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліжечко 3 в 1 Chicco Next2Me Forever (77) 79650.77
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Chicco 3 в 1 Next 2 Me Forever (79650.61) 3в1Next2MeForever(79650.61)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Chicco Дитяче ліжко 3 в 1 Chicco Next2Me Forever, кол.61
MTA.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Ліжечко 3 в 1 Chicco Next2Me Forever Темно-сіре (79650.77)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chicco Next2Me Forever, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліжечко Chicco Next2Me Forever. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліжечко Chicco Next2Me Forever у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія