шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Chieftec AF-0625S за ціною від 161 грн.

Характеристики та опис Chieftec AF-0625S

Габарити (мм): 60x60x25; Socket: Тип кріплення: болти; Джерело живлення: 3-pin та MOLEX; Рівень шуму (дБ): 28; Регулятор обертів: немає; Максимальні оберти (об/хв): 3400; Товщина вентилятора (мм): 25; Діаметр вентилятора (мм): 60; Тип: вентилятор; Призначення: у корпус
Головне
Призначенняу корпус
Типвентилятор
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора60 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникаковзання
Максимальні оберти3400 об/хв
Регулятор обертівнемає
Макс. повітряний потік20 CFM
Рівень шуму28 дБ
Джерело живлення3-pin та MOLEX
Інше
Тип кріпленняболти
Габарити60x60x25 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60 грн.    до  450 грн.

Модель на сайте производителя
ІншеОписание и характеристики вентилятора
від 161  до 499 грн.
Кулер корпусний CHIEFTEC Thermal Killer 60мм (AF-0625S) AF-0625S
FOXTROT.UA (Київ)
180 грн.
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer AF-0625S, 60мм
Click.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Chieftec AF-0625S
Mallprix.com (Київ)
185 грн.
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer 60 mm (AF-0625S)
Nkt.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S) AF-0625S
E-server.com.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Вентилятор для ПК Chieftec Thermal Killer AF-0625S Black
Soho.com.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Вентилятор 60mm CHIEFTEC Thermal Killer (AF-0625S)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
174 грн.
← купити
Chieftec AF-0625S
Comtrade.ua (Київ)
178 грн.
← купити
Кулер до корпусу CHIEFTEC Thermal Killer (AF-0625S) AF-0625S
Comtrading.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Chieftec Thermal Killer AF-0625S
Luckylink.kiev.ua (Київ)
205 грн.
← купити
Chieftec Thermal Killer AF-0625S ThermalKillerAF-0625S
COMFY.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
MAUDAU (Київ)
286 грн.
← купити
Chieftec Вентилятор для ПК Chieftec Thermal Killer AF-0625S Black
MTA.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Вентилятор для корпуса 60mm Chieftec AF-0625S 207173
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
350 грн.
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вентилятор для корпуса 60mm Chieftec AF-0625S
MAUDAU (Київ)
371 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
MAUDAU (Київ)
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer 60mm (AF-0625S)
MAUDAU (Київ)
206 грн.
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer Black (AF-0625S)
MAUDAU (Київ)
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
211 грн.
← купити
Вентилятор для корпусу Chieftec AF-0625S 60mm 3 pin MOLEX
Rozetka.ua (Київ)
361 грн.
← купити
Вентилятор корпусний 60 Х 60 Х 25мм Chieftec AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
165 грн.
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer AF-0625S для охолодження системного блоку
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
228 грн.
← купити
Вентилятор для корпуса Chieftec AF-0625S 60mm 3 pin MOLEX
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
313 грн.
← купити
Система охолодження CHIEFTEC Thermal Killer AF-0625S (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Вентилятор для корпусу Chieftec AF-0625S 60mm
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S) (198634)
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Вентилятор корпусний 60 Х 60 Х 25мм Chieftec AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Вентилятор для корпусу 60мм Chieftec AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Кулер до корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
273 грн.
← купити
Вентилятор Chieftec Thermal Killer Black (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
237 грн.
← купити
Кулер для корпусу Chieftec Thermal Killer (AF-0625S)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Вентилятор для корпусу 60мм Chieftec AF-0625S
Rozetka.ua (Київ)
297 грн.
← купити
Вентилятор для корпуса Chieftec AF-0625S 60mm 3 pin MOLEX
Rozetka.ua (Київ)
327 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec AF-0625S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Chieftec AF-0625S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Chieftec AF-0625S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія