шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити планшет Chuwi HiPad X за ціною від 10057 грн.
Відео 23Фото 6

Характеристики та опис Chuwi HiPad X

Вага (г): 550; Розміри (мм): 252.5x162.9x9.5; Матеріал корпусу: метал; Ємність (мАгод): 7000; гіроскоп; FM-приймач; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; Порти: Основний порт (заряджання): USB-C; Bluetooth: v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n);язку: 4G (LTE); Стандарт зв' SIM-карта: nano-SIM 2 шт.
Колір
Операційна система
Android 10
діагональ дисплея
10.1 "
роздільна здатність
1920x1200 пікс.
Оперативна пам'ять
6 ГБ
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Слот для карт пам’яті
Стандарт зв'язку
4G (LTE)
Порти підключення
USB-C
mini-Jack (3.5 мм)
GPS-модуль
Матеріал корпусу
метал
Розміри
252.5x162.9x9.5 мм
Вага
550 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  13000 грн.

Chuwi HiPad X Обзор: На что способен современный планшет
Обзор Chuwi HiPad X: бюджетный планшет, в котором есть все необходимое
від 10 057  до 14 298 грн.
Chuwi Планшет Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Black
MTA.ua (Київ)
10 599 грн.
← купити
Планшет CHUWI HiPad X 6/128GB Dual Sim Gray
FOXTROT.UA (Київ)
11 336 грн.
← купити
Планшет Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Gray
Click.ua (Київ)
10 378 грн.
← купити
Планшет Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Gray
Denika.ua (Харків)
10 526 грн.
← купити
Планшетний ПК Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Black; 10.1" (1920 х 1200) IPS / MediaTek Helio P60 / ОЗУ 6 ГБ / 128 ГБ вбудова
Comtrading.ua (Київ)
10 123 грн.
← купити
Планшет Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Gray
icom.net.ua (Київ)
10 057 грн.
← купити
Планшет Chuwi HiPad X 6/128GB Dual Sim Gray (HiPad X)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Планшет Chuwi HiPad X 10.1 6/128GB LTE Black UA
Sota.store (Київ)
10 343 грн.
← купити
Планшет Chuwi HiPad x 6/128gb Dual Sim Gray
Tviy-Dim.com (Київ)
10 733 грн.
← купити
Планшет CHUWI HiPad X 6/128GB LTE Gray
Zhuk.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chuwi HiPad X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: планшет Chuwi HiPad X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на планшет Chuwi HiPad X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія