шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блокнот Ciak Plain Notebook large Blue

Ціни1Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити блокнот Ciak Plain Notebook large Blue за ціною від 1150 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Ciak Plain Notebook large Blue

Застібка/гумка; Матеріал обкладинки: шкірозамінник;яка; Обкладинка: м' Щільність паперу: 90; Линовка: без лініювання; Формат: А5
Колір
Формат
А5 / 15x21 см /
Линовка
без лініювання / 128 листів /
Щільність паперу
90 г/м2
Обкладинка
м'яка
Матеріал обкладинки
шкірозамінник
Застібка/гумка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1250 грн.
Ciak Plain Notebook Mediu...
від 1 150 грн.
Moleskine Plain Notebook ...
від 1 145 грн.
від 1 055 грн.
Ciak Dots Notebook Large ...
Moleskine Dots Soft Noteb...
Moleskine Ruled Notebook ...
Moleskine Squared Noteboo...
Leuchtturm19 17 Ruled Pape...
від 1 143 грн.
Leuchtturm19 17 Dots Soft ...
від 1 170 грн.
Leuchtturm19 17 Dots Risin...
Leuchtturm19 17 Dots Paper...
від 1 038 грн.
Leuchtturm19 17 Ruled Soft...
Leuchtturm19 17 Plain Soft...
Leuchtturm19 17 Dots Noteb...

1 150 грн.
Блокнот Ciak Classic Grey нелинованный (большой, ярко-синий) 8189CKC32
D.Magazin (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ciak Plain Notebook large Blue, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блокнот Ciak Plain Notebook large Blue. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блокнот Ciak Plain Notebook large Blue у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія