шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити витяжка Ciarko Monogram W за ціною від 74762 грн.
Фото 25

Характеристики та опис Ciarko Monogram W

Глибина (см): 38.2; Ширина (см): 38.2; Висота (макс.): 119; Висота (мін.): 95.8; Діаметр повітровода (мм): 150; Клас енергоспоживання: A; Периметральне всмоктування; Автоматичне управління; пульт ДК; Управління жестами; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 69
Колір
Тип і монтажострівна (стельова)
Оформленняциліндрична
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність160 Вт
Продуктивність (відведення макс.)370 м³/год
Продуктивність (інтенсивний режим)670 м³/год
Мінімальний рівень шуму39 дБ
Максимальний рівень шуму69 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраFWK228
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управління жестами
пульт ДК
Автоматичне управління
Периметральне всмоктування
Інше
Клас енергоспоживанняA
Діаметр повітровода150 мм
Висота (мін.)95.8 см
Висота (макс.)119 см
Ширина38.2 см
Глибина38.2 см
Вага20.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  97500 грн.

від 74 762  до 93 095 грн.
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Gold (CDW3802Z)
Saren.com.ua (Львів)
89 330 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Black (CDW3802C)
Rozetka.ua (Київ)
84 176 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Gold (CDW3802Z)
Redprice.sale (Львів)
89 323 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W White (CDW3802B)
Redprice.sale (Львів)
81 656 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Black (CDW3802C)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Rose Gold (CDW3802R)
Redprice.sale (Львів)
77 918 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W White (CDW3802B)
Saren.com.ua (Львів)
80 768 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Black (CDW3802C)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Rose Gold (CDW3802R)
Saren.com.ua (Львів)
74 762 грн.
← купити
Витяжка декоративна Ciarko Monogram W Green (CDW3802G)
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ciarko Monogram W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Ciarko Monogram W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Ciarko Monogram W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія