шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термос Con Brio CB-396 за ціною від 218 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Con Brio CB-396

Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал колби: нержавіюча сталь; Відкривання/подача: відкидна кришка;єм (мл): 420; Об' Тип: кружка-термос
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
420 мл
Відкривання/подача
відкидна кришка
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 218  до 634 грн.
Con Brio CB-396-green
Mallprix.com (Київ)
342 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Чорна (CB-396-black) CB-396-black
Brain.com.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Чорна (CB-396-black) CB-396-black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 Green
Euro-technika.com.ua (Львів)
218 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green) CB-396-green
Comtrading.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
MAUDAU (Київ)
444 грн.
← купити
Con Brio Термокухоль Con Brio CB-396 0, 42 л Green (CB-396-green)
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Чорна (CB-396-black)
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green) CB-396-green
Brain.com.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Синя (CB-396-blue) CB-396-blue
Brain.com.ua (Київ)
333 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Синя (CB-396-blue) CB-396-blue
Itbox.ua (Київ)
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green) CB-396-green
Itbox.ua (Київ)
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 Blue
Euro-technika.com.ua (Львів)
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
223 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
MAUDAU (Київ)
396 грн.
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Синя (CB-396-blue)
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
432 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Термокухоль Con Brio CB-396 (420 мл) чорний
Rozetka.ua (Київ)
334 грн.
← купити
Термокухоль Con Brio CB-396 (420 мл) зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокухоль Con Brio CB-396-синій (420 мл)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокружка Con Brio 420 мл (CB-396) Синій
Rozetka.ua (Київ)
403 грн.
← купити
Термокружка Con Brio 420 мл (CB-396) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокружка Con Brio 420 мл (CB-396) Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Синя (CB-396-blue)
Rozetka.ua (Київ)
501 грн.
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Чорна (CB-396-black)
Rozetka.ua (Київ)
497 грн.
← купити
Термочашка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Термокухоль Con Brio cb-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
532 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Термокружка Con Brio CB-396 0,42 л Зелена (CB-396-green)
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Con Brio CB-396, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термос Con Brio CB-396. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термос Con Brio CB-396 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія